Rankų ir kojų depiliacijos paslaugos

rankų ir kojų depiliacija

Procedūros eiga:

Prieš atvykstant į procedūrą galite pasidaryti odos šveitimą ir naudoti odos drėkinamąsias priemones. Plaukas turi būti ataugintas ne trumpesnis nei 4 mm. Procedūros metu epiliuojamas plotas dezinfekuojamas, tuomet į kiekvieno plauko folikulą įvedinėjamas plonas zondukas, tam kad folikuluose esančias plaukų augimo zonas paveikti impulsu. Elektroepiliacija paveikti plaukai išimami, todėl nereikės laukti kol patys iškris. Pašalinus nepageidaujamus plaukelius oda dezinfekuojama, nuraminama specialiomis priemonėmis.  

Priežiūra tarp procedūriniu laikotarpiu:

Keletą dienų po procedūros nuepiliuotą plotą dezinfekuoti, tepti specialiomis priemonėmis (drėkinančiomis, tinkančiomis pažeistai odai, pvz.: bepantenu, pantenoliu, ArgoSept Hidrokoloidiniu geliu). Po procedūros nuepiliuotą plotą reikės saugoti nuo tiesioginių UV spindulių dvi savaites. Tą pačią dieną vengti odą šlapinti vandeniu. Lankytis pirtyse, sportuoti nepatartina bent porą dienų.

Procedūrų kursas:

Kojų plaukelius dažniausia klientai nori pradėti šalinti nuo blauzdų apatinės dalies ir tęsti toliau link šlaunų pusės. Kadangi kojos ir rankos yra dideli plotai, o plaukelius tenka šalinti po vieną, tai rekomenduojama plaukų šalinimui paskirti atskirus vizitus maždaug po 2-3 val. Su kiekvienu kartu, epiliuojant tą patį plotą, reikės skirti vis mažiau laiko, kadangi mažės ir plaukelių skaičius.

Kodėl reikia procedūrų kurso, o neužtenka vienos procedūros?

 1. Elektroepiliacija geriausiai paveikia folikuluose esančias plaukų augimų zonas anageno fazėje (augimo fazė), deja šioje fazėje yra paveikiama tik dalis plaukų, kadangi yra dar katageno ir telogeno fazės.
 2. Niekuomet nebūna 100 % išaugusių plaukų vienu metu. Plaukai kurių nesimato procedūros metu, negalime paveikti jų elektroepiliacijos būdu. Kadangi plaukai turi savo augimo-miego ciklą, jie gali susiformuoti ir išaugti netgi po kelių mėnesių ar vėliau. Žinoma, daugiausia plaukų pašalinama per pirmąsias procedūras, jeigu jiems leidžiama ataugti prieš elektroepiliacijos procedūras.
 3. Individualios organizmo savybės. Plaukų ataugimo procentas po procedūros priklauso nuo organizmo savybių, pvz. hormonų fono, odos regeneracinių savybių. Procedūros eigą netgi įtakoja būdai, kuriais buvo šalinami plaukai, nes dėl depiliacijų vašku plaukų šaknelės išsikraipo, todėl sunkiau tokius folikulus paveikti elektroepiliacija.
 4. Reikia žinoti, kad odoje yra daug plaukų folikulų, tačiau dalis jų būna neaktyvių, bet jų aktyvumą gali išprovokuoti veiksniai keičiantys hormonų balansą, pvz įvairios ligos, klimaksas, nėštumas, hormoniai vaistai, kremai. Tokiais atvejais plaukų folikulai kurie nebuvo paveikti elektroepiliacija gali bet kada išauginti plaukelius.

Taigi, dėl visų šių pagrindinių priežasčių, negalima pasakyti kiek tiksliai reikės procedūrų, kad pasiekti norimą rezultatą, tačiau dažniausia prireikia nuo 5-6 kartų epiliuoti tą patį odos plotą.

Kaina:

Priklausys nuo procedūros trukmės, o procedūros trukmė priklauso nuo: plaukelių skaičiaus, jų šaknelės formos, gylio, storumo, plaukų tankio, jautrumo impulsui, odos savybių, pvz., jei oda sausesnė ar labiau suragėjusi sunkiau patekti į plauko folikulą, jeigu oda labai jautri, linkusi į pigmentacijas tokiais atvejais dirbama su labai mažo galingumo srovele, todėl galutiniam rezultatui pasiekti reikės daugiau procedūrų.

Beabejo, jei plaukai tamsesni lengviau juos pastebėti ir pataikyti į jų šaknelę, bet elektroepiliacijos metodu šalinami bet kokios spalvos plaukai netgi žili, kadangi pigmentas neįtakoja procedūros efektyvumo. Kantrybės ir laiko tikrai reikia skirti elektroepiliacijos procedūroms, bet jokia kita epiliacija negali duoti rezultatų visam gyvenimui .

Kiekvieną kartą epiliuojamas plotas užima mažiau laiko, taigi mažiau išlaidų ir laiko reikia skirti pakartotinoms procedūroms. 

Po vienos ektroepiliacijos procedūros plaukeliai atauga gerokai plonesni, kartojant procedūrą pasiekiami rezultatai kuriais galėsite džiaugtis likusį gyvenimą.  Kainų tarifai pagal trukmę suskirstyti kainyne.

Kontraindikacijos:

 • ūminės ir lėtinės odos ligos;
 • varikozės liga (procedūros atlikimo vietoje);
 • sunkios hipertoninės ligos ir išeminės širdies ligos formos;
 • infekciniai susirgimai;
 • piktybiniai odos dariniai;
 • kai kurios hepatito formos;
 • širdies stimuliatorius;

Plačiau apie sveikatos aspektą galite skaityti čia.

Jei manote, jog rizika jūsų sveikatai gali kilti procedūros metu, nedelsiant kreipkitės į medicinos ekspertus, kurie jums padės išsiaiškinti jums rūpimus klausimus.

Galite kreiptis ir į mus – konsultacijos metu pateiksime visą svarbiausią informaciją apie sveikatą mūsų salone.

Domina elektroepiliacija? Susisiekite su mumis jau šiandien!

Mūsų komanda mielai atsakys į visus klausimus apie salone teikiamas grožio bei depiliacijos procedūras. Reikia konsultacijos dėl kainų, veikimo principo ar patarimo sveikatos aspektu? Padėsime! – kontaktų puslapis.

Registruotis procedūrai

rankų ir kojų depiliacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302