Bikinio srities depiliacijos paslaugos

bikini depiliacija

Procedūros eiga

Prieš atvykstant į procedūrą galite pasidaryti odos šveitimą ir naudoti drėkinamąsias priemones.

Plaukas turi būti ataugintas ne trumpesnis nei 4 mm. Procedūros metu epiliuojamas plotas dezinfekuojamas, tuomet į kiekvieno plauko folikulą įvedinėjamas plonas zondukas, tam kad folikuluose esančias plaukų augimo zonas paveikti impulsu.

Elektroepiliacija paveikti plaukai išimami, todėl nereikės laukti kol patys iškris. Pašalinus nepageidaujamus plaukelius oda dezinfekuojama, nuraminama specialiom priemonėm.  

Priežiūra tarp procedūriniu laikotarpiu

Keletą dienų po procedūros nuepiliuotą plotą dezinfekuoti, tepti specialiom priemonėm (drėkinančiom, tinkančiom pažeistai odai, pvz.: bepantenu, pantenoliu, jei labai suprakaituojama tuomet naudoti drėgmę sugeriančias priemones, pvz. talkas).

Po procedūros nuepiliuotą plotą reikės saugoti nuo tiesioginių UV spindulių dvi savaites. Tą pačią dieną vengti odą šlapinti vandeniu. Lankytis pirtyse, sportuoti nepatartina bent porą dienų. 

Procedūrų kursas

Bikinio srity plaukai dažniausia yra stiprūs, tankūs, su gilia šaknele, todėl elektroepiliacijos procedūros reikalauja dėmesio.

Pradžioje siūlome pasidaryti higieninį plaukų elektroepiliacijos šalinimą, kuris pirmam kartui (atauginus daug plaukelių) gali trukti nuo valandos iki 2-4val, kadangi plaukuotumas pas kiekvieną individualus, procedūros trukmės iš anksto negalime įvertinti.

Jeigu Jus džiugins rezultatai, bus galima epiliuoti tolimesnes bikinio zonas. Žinoma, galima iškarto planuoti pilną bikinio epiliaciją, tačiau tai bus atliekama per keletą vizitų.

Tą patį plotą epiliuoti reikės mažiausiai nuo 5-6 kartų, tačiau su kiekvienu vizitu užtruks vis mažiau laiko, kadangi mažės plaukelių skaičius, jų šaknelės forma trumpės ir plonės, kol galiausiai plaukai visiškai nebeatauginės.   

Kodėl reikia procedūrų kurso, o neužtenka vienos procedūros?

 1. Elektroepiliacija geriausiai paveikia folikuluose esančias plaukų augimų zonas anageno fazėje (augimo fazė), deja šioje fazėje yra tik dalis plaukų, kadangi yra dar katageno ir telogeno fazės.
 2. Niekuomet nebūna 100 % išaugusių plaukų vienu metu. Plaukai kurių nesimato procedūros metu, negalime paveikti elektroepiliacijos būdu. Kadangi plaukai turi savo augimo-miego ciklą, jie gali susiformuoti ir išaugti netgi po kelių mėnesių ar vėliau. Žinoma, daugiausia plaukų pašalinama per pirmąsias procedūras, jeigu jiems leidžiama ataugti prieš elektroepiliacijos procedūras.
 3. Individualios organizmo savybės. Plaukų ataugimo procentas po procedūros priklauso nuo organizmo savybių, pvz. hormonų fono, odos regeneracinių savybių. Procedūros eigą netgi įtakoja būdai, kuriais buvo šalinami plaukai, nes dėl depiliacijų vašku plaukų šaknelės išsikraipo, todėl sunkiau tokius folikulus paveikti elektroepiliacija.
 4. Reikia žinoti, kad odoje yra daug plaukų folikulų, tačiau dalis jų būna neaktyvių, bet jų aktyvumą gali išprovokuoti veiksniai keičiantys hormonų balansą, pvz įvairios ligos, klimaksas, nėštumas, hormoniniai vaistai, kremai. Tokiais atvejais plaukų folikulai kurie nebuvo paveikti elektroepiliacija gali bet kada išauginti plaukelius.

Taigi, dėl visų šių pagrindinių priežasčių, negalima pasakyti kiek tiksliai reikės procedūrų, kad pasiekti norimą rezultatą, tačiau dažniausia prireikia nuo 5-6 kartų epiliuoti tą patį odos plotą.

Mūsų populiariausia paslauga – holivudinė depiliacija

Holivudinė depiliacija – tai visiškas plaukų šalinimas intymioje zonoje, holivudinis stilius netoleruoja jokios augmenijos. Epiliuojant Holivudinio stiliaus bikinį visiškai pašalinami plaukai intymios zonos priekyje, viduje ir gale.

Holivudo bikinis yra braziliško bikinio variantas. Bet jei pastaruoju atveju, kaip taisyklė, ant gaktos lieka plona plaukų juostelė, tada su Holivudine depiliacija augmenija visiškai pašalinama. Lietuvoje Holivudinis bikinis dažniausiai vadinamas pilnu bikiniu. Paprastai grožio salono kainoraštyje nėra prekės „Holivudinis bikini“, nes tokia depiliacija priklauso gilaus bikinio kategorijai.

Jau vietoje klientui meistrės paaiškina, kaip pageidaujama atlikti procedūrą – palikti juostelę ar viską nuimti. Holivudo bikinis tinka visoms moterims, kurios nori turėti absoliučiai lygią odą be jokių plaukų pertekliaus užuominos. Holivudo bikinio nerekomenduojama daryti namuose. Daugelis moterų plaukams šalinti naudoja skustuvą. Tačiau ne visi žino, kaip jį teisingai naudoti, kad nepažeistumėte odos. Po skutimosi efektas išlieka neilgai, o naujai atsiradę plaukai tampa kietesni ir tamsesni.

Kai kurie žmonės plaukams šalinti naudoja vašką. Bet vėlgi, neišmanydami technologijos, galite lengvai pakenkti sau dėl stipraus skausmo, dirginimo, mėlynių ant odos.
Subtili procedūra turėtų patikėti tik kvalifikuota kosmetologė. Galite kreiptis į EPIL grožio saloną, kurio profesionalios meistrės gali garantuoti puikų rezultatą.

SVARBU!

Savo darbe specialistės naudoja specialias priemones ir tik kokybiškas patikimų gamintojų medžiagas, o tai yra saugumo garantija.

Kaina:

Priklausys nuo procedūros trukmės, o procedūros trukmė priklauso nuo: plaukelių skaičiaus, jų šaknelės formos, gylio, storumo, plaukų tankio, jautrumo impulsui, odos savybių, pvz., jei oda sausesnė ar labiau suragėjusi sunkiau patekti į plauko folikulą, jeigu oda labai jautri, linkusi į pigmentacijas tokiais atvejais dirbama su labai mažo galingumo srovele, todėl galutiniam rezultatui pasiekti reikės daugiau procedūrų.

Be abejo, jei plaukai tamsesni, lengviau juos pastebėti ir pataikyti į jų šaknelę, bet elektroepiliacijos metodu šalinami bet kokios spalvos plaukai netgi žili, kadangi pigmentas neįtakoja procedūros efektyvumo. Kantrybės ir laiko tikrai reikia skirti elektroepiliacijos procedūroms, bet jokia kita epiliacija negali duoti rezultatų visam gyvenimui . Kiekvieną kartą epiliuojamas plotas užima mažiau laiko, taigi mažiau išlaidų ir laiko reikia skirti pakartotinoms procedūroms.

Po vienos elektroepiliacijos procedūros plaukeliai atauga gerokai plonesni, kartojant procedūrą pasiekiami rezultatai kuriais galėsite džiaugtis likusį gyvenimą.  Kainų tarifai pagal trukmę suskirstyti kainyne.

Kontraindikacijos:

 • ūminės ir lėtinės odos ligos;
 • varikozės liga (procedūros atlikimo vietoje);
 • sunkios hipertoninės ligos ir išeminės širdies ligos formos;
 • infekciniai susirgimai;
 • piktybiniai odos dariniai;
 • kai kurios hepatito formos;
 • širdies stimuliatorius;

Plačiau apie svarbiausią su sveikata susijusią informaciją, skaitykite čia.

Susidomėjote elektroepiliacijos paslaugomis? Susisiekime jau šiandien!

Kilo neaiškumų dėl procedūros atlikimo, kainų, ar reikia patarimo? Ne bėda! Mūsų grožio salono komanda yra pasirengusi padėti jums bet kokiu klausimu.

Rašykite, skambinkite, ar tiesiog pateikite užklausą dėl elektroepiliacijos paslaugos šiame puslapyje! Neaiškumų – nepaliksime.

Kontaktų puslapis

Registruotis procedūrai

 

 

bikinio srities depiliacija

3 Reviews

 1. Sveiki,
  domina bikinio ir pazastu srities elekroepiliacija. Ar butu galima suzinoti daugiau informacijos: kiek kartu lankytis reikia, norint pasalinti visus plaukelius?

  1. Sveiki,

   Rekomenduojama atlikti procedūrą bent 3 kartus mažiausiai, daugiau informacijos galite gauti paskambinę telefonu
   +370 679 80302 , arba spausti ant “Messenger” ikonėlės puslapio apačioje ir kreiptis į saloną tiesiogiai per Facebook.

 2. Po lazerinės viso kūno depiliacijos viso kurso – 6-8 mėn. nebuvo visai plaukelių. Dabar likę gal 20 %. Dariau ir jau elektroepiliaciją, nes buvo atsiradę ir baltų, kurių anksčiau nebuvo ir neveikia lazeris. Ar Kaune galima panaikinti elektroepiliacijos būdu likusius nepaklusnius plaukelius daugiau pažastų, sprando ir kirkšnio srityse? Atsakyti viešai . Laukiu …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302