Bikinio srities depiliacijos paslaugos

bikinio srities depiliacija

EPIL grožio salone atliekama procedūra – elektroepiliacija – tai bet kurios kūno srities plaukelių šalinimas elektros impulsų pagalba. Nors šis metodas ir turi gilias, net XIX a. siekiančias šaknis, deja, Lietuvoje jis vis dar ne itin populiarus.

Šis būdas gali būti puiki pamaina tradiciniams skutimosi metodams, padėsiantis atsikratyti jais visam laikui ir be jokios rizikos pažeisti tam tikros kūno vietos odą.

Jei jus domina rezultatai ir norite jų pasiekti greitai – skaitykite apie šią paslaugą žemiau. Aptarsime: elektroepiliacijos privalumus, procedūros principą, kainas ir būtiniausią sveikatos informaciją.

Registruotis procedūrai

Bikinio srities depiliacija – daug kompleksų keliantis procesas, reikalaujantis nuolatinės priežiūros. Džiugu pranešti, jog jau šiandien galima pasirūpinti šios intymios srities plaukeliais, panaikinant juos visiems laikams.

Atėjus vasarai, dažnai norisi išvažiuoti į gamtą ir pabūti artimiausių žmonių kompanijoje. Ko gero, niekas nenori laisvos dienos metu kompleksuoti dėl prastai atrodančio kūno ir tiesiog atsipalaiduoti.

Džiugu pranešti, jog turime tam išeitį. Grožio EPIL savo klientams atsikratyti nenorimų plaukelių amžiams ir visiškai paprastu bei saugiu būdu – elektroepiliacija.

Bikini depiliacija elektroepiliacijos metodu. 3 pranašumai

Universalumas

Nesvarbu kokį odos tipą turėtųmėte, elektroepiliacija tiks visiems. Pagrindinis šio plaukelių šalinimo metodo privalumas – tai, jog jis yra lankstus. Daugiau jokių kompleksų ir nepatogumų dėl savo kūno prieš save bei kitus.

Galite būti užtikrinti, jog tinkamai ir visam laikui pašalinsime plaukelius nuo bikinio srities, pažastų, veido, rankų ar kojų. Kitaip tariant, nuo bet kurios kūno vietos, net ir itin jautrios dirginimui.

Spartumas

Dar vienas svarbus privalumas – proceso greitis. Minimali procedūra mūsų salone- neskausminga, vos 60 minučių trunkanti depiliacijos sesija. Per šį laiką atliksime pirminę plaukų šalinimo procedūrą nepageidaujamiems plaukams pašalinti.

Savaime aišku, jeigu jūsų plaukų tipas kiek tankesnis ar norėsite panaikinti plaukelius kelioms sritims iš karto, laiko prireiks daugiau. Tačiau galite būti užtikrinti, jog mūsų šaunus profesionalų kolektyvas pasirūpins sparčiu ir kokybišku darbu, esant ir ilgesnei sesijai.

Sprendimas ilgam

Kaip ir minėjome prieš tai, elektroepiliacija pašalina plaukelius visam laikui. Jau po pirmosios sesijos pastebėsite rezultatus, na o pabaigus pilna procedūros ciklą, mėgausitės švaria ir glotnia oda dar ilgą laiką.

Jums nereikės mokėti už brangias ir daug laiko užimantis lazerinio bei depiliacijos vašku  sesijas, pirkti brangių kremų ar vargti bandant peiliuku nuskusti įvairiausias kūno vietas, nepažeidžiant savo odos.

Kaip veikia elektroepiliacija?

Elektroepiliacijos metodo paslaptis slypi saugiai ir švariai odą veikiančiuose elektros impulsuose. Visų pirma panaudojama itin plona chirurginė adatėlė pasiekti plauko folikulą (šaknelę). Tuomet adatėle yra paleidžiama lengva elektros impulsų srovė, kurių šiluma pašalina plaukelį ilgam laikui.

Ši procedūra trumpa ir neskausminga, o mes, savo ruožtu, kartu garantuojame efektyvumą ir kokybę, kadangi viso ciklo metu, plaukeliai yra koncentruotai šalinami būtent iš tos vietos.

Todėl, net ir norint panaikinti plaukus iš jautresnių vietų: bikinio, pažastų, rankų ar kojų, jūs galite tikėtis ne ką mažesnio efektyvumo.

Odos procedūrų galeriją galite pamatyti čia.

Registruotis procedūrai

Paslaugos kaina – nuo procedūros trukmės.

Kadangi mums brangus tiek jūsų, tiek mūsų laikas – siūlome minimalią, 15 minučių trunkančią elektroepiliacijos sesiją. Jos kaina – vos 17eur. O pirminiai rezultatai matysis jau iškart.

Iš patirties galime pasakyti, jog norint matyti akivaizdžius rezultatus reikalingas bent minimalus, trijų elektroepiliacijos sesijų ciklas. Kiek truks pilnas procedūrų ciklas kiekvienam klientui, priklauso nuo individualaus atvejo. Tam turi įtakos šalinamos srities plaukų kiekis, jų tankumas bei jautrumas.

Taigi, jeigu yra būtinybė ir klientas to pageidauja, galime atlikti ir daugiau elektroepiliacijos sesijų. Didesnis procedūrų kiekis, žinoma, reikš ir didesnę galutinę paslaugos kainą.

Plačiau apie kainas skaitykite mūsų procedūrų kataloge.

Sveikata po elektroepiliacijos. Ko nedaryti?

Iškart po atliktos procedūros, reikia būti itin atsargiems prižiūrint savo kūną bent kelių dienų tarpu. Kadangi po depiliacijos oda ir jos liaukos yra itin jautrios, turite pasirūpinti, jog kūnas liktų sausas ir per daug neprakaituotų.

Taigi, po procedūrų ciklo negalima:

 • Maudytis
 • Užsiimti sportu
 • Eiti į pirtį
 • Naudotis soliariumo paslaugomis

Jūsų sveikata – didžiausias mūsų prioritetas. Todėl norime pabrėžti, jog prieš atliekant procedūrą ir po jos, jūs privalote laikytis griežtų odos priežiūros nurodymų. Taip pat yra būtina apsilankyti pas dermatologą, ar kitą, panašios srities medicinos ekspertą ir įsitikinti, jog jūsų odai ši procedūra bus tinkama.

Keletas atvejų kuomet elektroepiliaciją atlikti – griežtai draudžiama:

 • Ūmios, lėtinės odos ligos
 • Odoje esantys pažeidimai, infekcijos, žaizdos
 • Esant nėštumui
 • Naudojant širdies simuliatorius

Plačiau apie svarbiausią su sveikata susijusią informaciją, skaitykite čia.

Susidomėjote elektroepiliacijos paslaugomis? Susisiekime jau šiandien!

Kilo neaiškumų dėl procedūros atlikimo, kainų, ar reikia patarimo? Ne bėda! Mūsų grožio salono komanda yra pasirengusi padėti jums bet kokiu klausimu.

Rašykite, skambinkite, ar tiesiog pateikite užklausą dėl elektroepiliacijos paslaugos šiame puslapyje! Neaiškumų – nepaliksime.

Kontaktų puslapis

Registruotis procedūrai

2 Reviews

 1. Sveiki,
  domina bikinio ir pazastu srities elekroepiliacija. Ar butu galima suzinoti daugiau informacijos: kiek kartu lankytis reikia, norint pasalinti visus plaukelius?

  1. Sveiki,

   Rekomenduojama atlikti procedūrą bent 3 kartus mažiausiai, daugiau informacijos galite gauti paskambinę telefonu
   +370 679 80302 , arba spausti ant “Messenger” ikonėlės puslapio apačioje ir kreiptis į saloną tiesiogiai per Facebook.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

7 + 5 =

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302