Facebook įvertinimai

 • review rating 0  Vakar turėjau pirmąją elektroepiliacijos procedūrą. Net ir po vienos procedūros matau skirtumą ir jis man tikrai patinka 😍 Net neliko šašiukų, o oda toje vietoje labai švelni. Ačiū, merginos, jūs pačios šauniausios! 🤗

  thumb Greta Milvydaitė
  9/11/2018

  review rating 0  Rekomenduočiau. Patiko paslaugų kokybė - nesimato jokio šalutinio efekto. Taip pat, ypač greita komunikacija - gavau sau patogų laiką, kuris derėjo prie mano darbo grafiko.

  thumb Ovidijus Linkevičius
  10/09/2018

  review rating 5  Nerealiai padeda isspresti su plaukais susijusias problemas,o meistres dar geresnes 🙂 super duper viskas 🙂 aptarnavimas,darbo kokybe,rezultatas,kaina auksciausias pilotazas 🙂 o ir gywenimisku patarimu gauni daug 🙂 atrodo bendrauja kaip su drauge kuria simta metu pazystamos 🙂 rekomenduoju !!!!!

  thumb Ieva Balčiūnienė
  9/04/2017
 • review rating 5  Norėčiau įverti pačiu aukščiausiu balu. Pirmiausia todėl, kad perkant paslaugą visada svarbu kokybė bei kokybės ir kainos santykis. Kokybė šios paslaugos - nuostabi! Jau praėjo dvi savaitės, bet rezultatu esu vis dar patenkinta, nes jis yra 🙂 Marija- tikra profesionalė, paaiškino visus procedūros niuansus, kas ir kaip bus. Visos procedūros metu domėjosi,kaip jaučiuosi,ar neskauda. Taip pat verta paminėti, jog aplinka, pats bendravimas buvo malonus ir aukšto lygio. Todėl nesistebiu,kad moterys dėl šios paslaugos atvyksta net iš kitų miestų. Jeigu ką nors neramina kaina, kad galbūt per didelė ir pan., tai patikinu,jog nemokamų (man pasisekė) ar pigių ir gerų dalykų pasitaiko retai. Ir nepamirškime, kad gražiame kūne, graži siela 🙂 Ačiū, man labai patiko, apsilankysiu dar,

  thumb Ugnė Balčiūnė
  11/10/2016

  review rating 0  Labai bijojau procedūros, nes plaukelius šalinau nuo veido. Mano veido oda jautri, papešiojus plaukelius su pincetu ji iškart labai sudirgdavo ir parausdavo. Dėl to nerimavau, kaip atrodys sritis aplink lūpas po procedūros. Bet tikrai nenusivyliau. Paraudimas buvo, bet jau kitą rytą jo buvo nematyti. Jokių alerginių reakcijų (mano odos tipui - jos kasdienybė 😉 ), žaizdelių ar kitų ženklų, kad kažkas buvo daryta. Tikrai labai džiaugiusi rezultatu! Jau antras mėnuo - nė vieno plaukelio 😉 Ačiū, merginos, jūs pačios geriausios!

  thumb Loreta Laurinavičiene
  10/08/2018

  review rating 0  Įvertinčiau šį saloną tikrai aukštu balu. Labai bijojau procedūros, nes visi sakė, kad skausminga. Vis dėlto pasiryžau. Dariaus pažastų elektroepiliaciją. Iš pradžių gal ir buvo nemalonu, bet vėliau tas nemalonumas tik blėso. Norėjau labai padėkoti puikioms specialistėms, kurios mane nuramino ir puikiai atliko procedūrą <3 Ačiū Jums!

  thumb Urtė Gedgauskienė
  9/10/2018
 • review rating 5  Pirmiausia paieškojusi, jog Vilniuje yra du specializuoti salonai, pasirinkau esantį Perkūnkiemyje dėl visiškai paprastos priežasties - mažesnės kainos už tą pačią paslaugą. Apsilankiau Perkūnkiemio salone 3 kartus, ketvirtąjį nusprendžiau, kad užteks ir pabandysiu šiame salone, nes nebuvo rezultato. Plaukeliai nedaug tesuplonėjo ir ataugdavo visi. Suprantu, kad rezultatas pasiekiamas ne iš karto, bet po trijų mėnesių - beveik nieko. Pradžioje dar bandžiau save kaip placebo įtikinėti, kad rezultatas yra, bet galiausiai suvokiau, kad nereikia savęs apgaudinėti. Taip pat mano skausmo slenkstis yra gana aukštas, bet Perkūnkiemyje tikrai labai skaudėjo, aišku, aš paprašiau padidinti srovę tam, kad būtų rezultatas, tačiau net ir tada - nieko. Pradėjus lankytis čia, akivaizdų rezultatą mačiau jau po pirmo karto. Skausmas buvo žymiai mažesnis (net ir uždidinus srovę), lengvai pakenčiamas, o ir rezultatas tūkstantį kartų geresnis. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra toks salonas ir turime gerų specialisčių, ačiū jums!

  thumb Salomėja Šimkaitienė
  7/27/2017

  review rating 0  Padekosiu Aistei ir Marijai uz tai, kad pasikeite mano gyvenimas :)) Ilga laika ieskojau sprendimo ir radau ji sitam salone. Dar karta aciu 😍😍😍

  thumb Erika Tikraite
  9/10/2018

  review rating 5  Labai džiaugiuosi atradusi šį saloną - tai vieta, kur svajonė virsta realybe! Kokybė bei kliento norai ir poreikiai čia - aukščiausias prioritetas. Didžiausias Ačiū Meistrei Marijai už puikiai atliekamą darbą bei tą nuostabią atmosferą, kurią ji sugeba sukurti seansų metu. Į kiekvieną procedūrą einu kaip į šventę, kur spėju ir pailsėti, ir pasijuokti, ir gauti naujų žinių įvairiomis temomis. O po kiekvieno apsilankymo vis aiškiau matomas rezultatas prideda pasitikėjimo savimi bei motyvacijos nesustoti. Damos, REKOMENDUOJU! 😉

  thumb Kris Tina
  1/29/2018
 • review rating 5  Kas klausia ar skausminga procedūra - tikrai ne! Drąsiai eikite pas Mariją, ir lepinkitės 🙂 Nuostabus aptarnavimas, supažindinimas, patarimai ir pagalba.

  thumb Jolita Gelūnaitė
  8/01/2017

  review rating 0  Ne vienerius metus lankausi šiame salone ir galiu pasakyti kad tikrai labai veiksminga procedūra, reikia tik ryžto ir užsispyrimo rezultatui pasiekti, rekomenduočiau visiem norintiems atsikratyti nepageidaujamų plaukelių, kolektyvas ir aptarnavimas superinis, net skani kava ar arbata visada pasiuloma 🙂

  thumb Kristina Ir Dzinga
  9/13/2018

Google įvertinimai

 • review rating 5  Dirba kruopščiai ir atsakingai, rezultatas - visam laikui greitai ir lengvai pašalinti nepageidaujami plaukeliai. Esu labai patenkinta!

  thumb Jolanta G.
  12/08/2018

  review rating 5  Labai patinka! Salono personalą galiu įvertinti tik aukščiausiu balu. Kiekvienas klientas čia gauna išskirtinį dėmesį ir aptarnavimą. Kiekvieno kliento problemos yra sprendžiamos pritaikant geriausiai tai situacijai tinkančius metodus. Procedūra yra labai efektyvi ir kas svarbiausia - visam laikui. Esu labai patenkinta atradusi šį saloną. Geriausios rekomendacijos!

  thumb Kristina Kristinauskaite
  12/01/2018

  review rating 5  Aiste gave us very professional treatment. Strongly recommend visiting EPIL salon.

  thumb Rui Fernandes
  5/09/2018
 • review rating 5  Dirba kruopščiai ir atsakingai, rezultatas - visam laikui greitai ir lengvai pašalinti nepageidaujami plaukeliai. Esu labai patenkinta!

  thumb Jolanta G.
  12/08/2018

  review rating 5  Šiame salone buvau dar tik pirmą kartą, bet labai patiko jauki ir graži aplinka, malonus aptarnavimas, procedūra atlikta profesionaliai. Specialistė negailėjo patarimų dėl odos priežiūros po procedūros. Po pirmojo karto iškart matosi neblogas rezultatas. Nekantrauju apsilankyti kitus kartus ir žiūrėsiu tuomet, koks bus galutinis efektas 🙂

  thumb Justė Stankaitytė
  12/06/2018

DĖMESIO! Kojų epiliacijai viena papildoma valanda – nemokamai! Plačiau – akcijų puslapyje.

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302