Plaukų šalinimas lazeriu – Vilnius, Kaunas

Lazeris depiliacija

Profesionalios lazerinės depiliacijos paslaugos Vilniuje, Kaune

Naujos kartos Laser Sapphire® diodinis lazeris, Epil depiliacijos centro patyrusių meistrų rankose garantuoja 100% plaukų šalinimo procedūrų saugumą.

Laser Sapphire® – tai vienintelis plaukų šalinimo lazeris su patentuota Depilice® technologija, kuri atšaldo lazerio antgalį net iki -10ºC, todėl procedūra yra ne tik ypač saugi, efektyvi, bet ir visiškai beskausmė.

Dėmesio vasaros mėgėjams!

Lazerinė (d)epiliacija VASARĄ?  Taip, tai įmanoma!

Naujausios Depilice® technologijos dėka. Po šios lazerinės depiliacijos atliktos mūsų diodinio lazerio pagalba galima maudytis ežere, degintis saulėje, nėra nudegimo galimybės kaip kitokio principo lazeriuose.

Paslaugų geografija

Vilnius

VILNIAUS salonas

Paslaugos: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija.

Metodai: Plaukų šalinimas lazeriu Vilniuje ir Elektroepiliacija Vilniuje

Depiliacijos centras Vilniuje  adresu: Žygio g. 90, Šiaurės miestelis

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Vilniuje: kontaktų puslapį →

Kaunas

KAUNO salonas

Paslaugos: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija.

Metodai: Plaukų šalinimas lazeriu Kaune ir Elektroepiliacija Kaune.

Depiliacijos centras Kaune  adresu: Carolina Make Up Studio, M. Daukšos g. 29-1

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Kaune: kontaktų puslapį →

Klientams dažnai kyla įvairių klausimų dėl lazeriu atliekamos procedūros. Todėl pateikiame aktualiausią informaciją, kuri galbūt pravers ir jums.

Kam rekomenduojamas plaukų šalinimas lazeriu?

Ši profesionali ir visiškai saugi procedūra atliekama tiek moterims, tiek vyrams. Juk ir vieni, ir kiti nori atrodyti nepriekaištingai. Jums nebereikės vargti su įvairiomis depiliacijos priemonėmis: vaškais, cukrumi, kremais ir skustuvais. Išbandykite ir įsitikinsite.

Ar tinka visiems odos tipams ir saugu jautriai odai?

Tikrai taip. Mūsų Depiliacijos Centruose naudojamas Laser Sapphire® suteikia galimybę saugiai ir lengvai šalinti įvairių odos tipų plaukelius, nekeldamas grėsmės jūsų odai. Itin taiklus lazerio spindulys sunaikina plauko folikulą, nepažeisdamas aplinkinių audinių.

Todėl, jis tinka ir visiškai jautriai odai, bet kurioje kūno vietoje, kad ir, tarkime, veido srityje. Beje, mažiau pažangūs prietaisai, tokie kaip Aleksandrito lazeris, veikia ne visus odos atspalvius ir tipus, todėl atvykę pas mus į procedūrą nenusivilsite. Lengvai atliksime plaukelių šalinimą, kad ir koks būtų jūsų odos ar plaukelių tipas.

Ar neskausminga lazerinės depiliacijos procedūra?

Tai turbūt vienas aktualiausių ir populiariausių klausimų. Dalis klientų yra patyrę nemalonius pojūčius kitų depiliacijos procedūrų metu, todėl tikrai nebenori patirti vėl tų pačių nemalonių pojūčių. Tad skubame jus nuraminti.

Laser Sapphire® išskirtinumas – integruota šaldymo sistema, galinti atvėsinti lazerio antgalį net iki -10 °C laipsnių. Vėsuma neutralizuoja plaukų šalinimo pojūčius, todėl procedūra beveik beskausmė, priešingai nei atliekant šalinimą lazeriu Aleksandrito lazeriais. Galbūt pajusite vieną kitą dilgtelėjimą, tačiau tai nesukels diskomforto ar skausmo. Moderni šaldymo technologija net jautriausią odą saugo nuo sudirginimo.

Be to, prieš procedūrą specialistas apžiūrės jūsų odos tipą, įvertins jautresnes vietas ir pritaikys lazerio intensyvumą pagal individualius poreikius.

Sakote, kad nepatikėsite, kol neišbandysite? Rekomenduojame pradėti nuo mažesnių plotelių, pavyzdžiui, pažastų, viršutinės lūpos ar kelių (viršutinei lūpai rekomenduojame elektroepiliacija). Taip lengvai ir greitai įsitikinsite, jau po pirmos procedūros, kad ji nėra skausminga. Tada galėsite planuotis lazerinės depiliacijos procedūras didesniems odos plotams, tokiems kaip kojos ar bikini zona. Pamažu oda taps švelni, glotni ir sveika. Ir daugiau jokių įaugusių plaukelių!

Taip pat norime akcentuoti, kad ne visi depiliacijai skirti lazeriai vienodi. Todėl skaitant atsiliepimus vertėtų atkreipi dėmesį į įrangos pavadinimą. Mes naudojame Laser Sapphire® LS 1200 kuris yra visiškai skirtingas lyginant su, tarkime, Aleksandrito lazeriais.

Jei kyla papildomų klausimų, visada galite susisiekti. Mielai išsklaidysime jūsų dvejones.

Kaip pasiruošti plaukelių šalinimo procedūrai?

Jei nusprendėte užsiregistruoti plaukelių šalinimo procedūrai lazeriu yra keletas dalykų kurių reikėtų laikytis norint tinkamai pasiruošti procedūrai:

 • 2-4 dienas iki numatyto vizito pas mus, nerekomenduojama degintis soliariume ir ilgai mėgautis saulės spinduliais. Jei saulės išvengti nepavyks, naudokite stipresnes apsaugines priemones (SPF30, SPF50);
 • 2 savaites prieš procedūrą nenaudokite įdegį skatinančių priemonių, tokių kaip specialūs kremai, losjonai ir t.t. Klausiate kodėl? Visi minėti faktoriai dirgina odą. Dėl to ji bus jautresnė nei įprastai, o esantis papildomas pigmentas trukdys prasiskverbti lazerio spinduliui.
 • Kitas svarbus aspektas – maždaug mėnesį plaukelius šalinti tik skustuku (išskyrus veido zonas, jas verčiau visai palikite nedepiliuotas. Nusiskusite procedūros išvakarėse). Vaškas, cukrus, pleistrai ir kitos panašios depiliacijos priemonės pašalina dalį plaukelių su svogūnėliais, o lazerio spindulį sugers tik visiškai susiformavusi plauko šaknis, todėl rezultatas bus netolygus, nekokybiškas, o jums prireiks daugiau procedūrų nei įprastai;
 • Taip pat akcentuojame, kad nepešiotumėte plaukelių ne tik prieš procedūrą, bet ir po jos;
 • Tose vietose, kur bus atliekamas plaukelių šalinimas lazeriu, keletą dienų iki procedūros venkite bet kokių dirginančių priemonių – spiritinių skysčių, dezinfekantų ar odą erzinančių tepalų;
 • Dieną prieš kruopščiai nuskuskite odos plotus, kur bus šalinami plaukeliai. Jei tai pažastys, netepkite ir nepurkšite jokiais dezodorantas. Išvakarėse nusiskuskite taip, kad nesimatytų plaukelių;
 • Dar vienas svarbus dalykas – vaistų vartojimas ir speciali gydomoji kosmetika nuo spuogų, kurioje yra alfahidroksirūgščių, retinolio. Prieš procedūrą nerekomenduojama vartoti antibiotikų, priešgrybelinių, priešuždegiminių (tarp jų ir ibuprofeno), priešdiabetinių vaistų. Jei nesate tikri, galite pasikonsultuoti su gydytoju, vaistininku ar tiesiog mūsų užklauskite;
 • Jau po procedūros, oda kurį laiką dar bus jautri, todėl saugokite ją nuo dirginančių priemonių, bent porą dienų neskubėkite į soliariumą ir naudokite stipriausias apsaugines priemones nuo saulės. Po procedūros specialistas pateiks tolimesnes rekomendacijas.
 • Kuo atsakingiau pasiruošite procedūrai, tuo bus geresnis rezultatas ir išvengsite nemalonių nesusipratimų. Taip pat primename, kad galite mūsų klausti, kas jums aktualu ir neaišku.

Kuo atsakingiau pasiruošite procedūrai, tuo bus geresnis rezultatas ir išvengsite nemalonių nesusipratimų. Taip pat primename, kad galite mūsų klausti, kas jums aktualu ir neaišku.

Kuriose kūno srityse galima šalinti plaukelius lazeriu?

Trumpas atsakymas būtų – visur, išskyrus arti akių. Įprastinės depiliacijos zonos:

 • viršutinė lūpa (vadinamoji ūsų zona);
 • veidas (smakras, skruostai);
 • pažastys;
 • bikini zona;
 • kojos;
 • kt.

Vyrams aktualesnės sritys:

 • nugara;
 • pečių juosta;
 • krūtinė;
 • barzda;
 • kt.

Galite rinktis įprastai depiliuojamas zonas arba pasirinkti iš karto kelias. Kaip jums patogiau.

Kokia procedūros eiga?

Procedūra vyksta gana paprastai. Pirmiausia specialistas įvertins odos tipą, būklę, jei reikės užduos papildomų klausimų, nustatys jautrumą ir parinks reikiamą lazerio veikimo programą.

Jeigu ras plaukelių, juos pašalins skustuku. Prieš pat procedūrą paprašys užsidėti specialius akinius, pažymės plotus, kuriuose atliks depiliaciją, užteps gelio ant odos ir kai būsite pasirengę, greitai ir kruopščiai šalins plaukelius pažymėtoje zonoje.

Kokia lazerinės depiliacijos procedūros kaina?

Kaina priklauso nuo lazeriu depiliuojamos zonos ir reikalingų procedūrų kiekio. Šalinant, pavyzdžiui, pažastų plaukus, kiekviena procedūra gali kainuoti  60 eurų.

Taip pat reikia nepamiršti palaikomųjų procedūrų kas 1-2 metus. Tačiau Depiliacijos Centruose Epil dažnai taikomos nuolaidos, tad sekite mus socialinėje medijoje.

Kaip veikia Laser Sapphire®  LS 1200? Ir kuo jis ypatingas?

laser sapphire ls1200

Tai bene veiksmingiausias ir moderniausias diodinis lazeris Europoje, kurio pagalba yra atliekamas ilgalaikis plaukelių šalinimas įvairiose kūno vietose. 

Šis lazeris LS1200 atitinka naujausius techninius standartus: 1200 W galia ir 2 maitinimo šaltiniai išskiria SAPPHIRE iš kitų plaukų šalinimo įrenginių.

Iki 15 Hz impulsų dažnis ir jų trukmė, siekianti vos 15–400 milisekundžių, padeda išgauti net iki 50 milijonų impulsų. Šios technologijos leidžia išgauti itin sparčias impulsų sekas, užtikrinančias greitą ir efektyvią procedūros eigą.

Kitas svarbus privalumas – lazerio galvutės aušinimo stiprumas siekiantis -10°C. Šaldymo sistema iki maksimumo sumažina skausmo pojūtį iki retkarčiais juntamo dilgčiojimo. Be to, saugo odą nuo pažeidimų ir nudegimų. Tai didelis žingsnis plaukelių šalinimo įrangos progrese. Nuo šiol depiliacija nebekels streso ir į procedūrą ateisite be jokios baimės.

Šis pažangus lazeris giliau prasiskverbia į odą ir šalina plauko folikulą, nedirgindamas ir nepažeisdamas aplink esančių audinių. Tai užtikrina saugumą ir ilgalaikį efektą. Po jums individualiai reikiamo kurso trukmės, bus pasiektas maksimalus rezultatas.

Dar vienas LS 1200 pranašumas – jis vienodai efektyviai šalina tiek šviesios, tiek tamsesnės ir įdegusios odos plaukelius. O prieš procedūrą rekomenduojama nesideginti tik todėl, kad gali būti stipriau sudirginta oda dėl šviežiai susidariusio melanino.

Aukštas lazerio veikimo greitis nuo 1Hz iki 15Hz leidžia sėkmingai šalinti net ir šviesius bei plonus plaukus.

Laser Sapphire visu tipu odai

Rekomendacijos po procedūros

Nors plaukų šalinimas lazeriu Laser Sapphire ® visiškai nesudėtingas, vis tik po jo paveikta oda tampa jautri, kiek paraudusi ir sudirgusi. Todėl bent porą dienų rekomenduojama laikytis tam tikrų nurodymų, kad oda nebūtų dar labiau dirginama ir jautrinama.

 • 2-4 dienas intensyviai nesideginkite saulėje ar soliariume.
 • Jei procedūrą atliekate šiltuoju metų laiku ir nepavyksta išvengti tiesioginės saulės, savaiminio įdegio kremų, o jei būsite lauke, būtinai naudokite apsauginį kremą su SPF filtru.
 • Bent kelias dienas venkite maudytis karštoje vonioje, pirtyse ar baseinuose.
 • Depiliuotų vietų netepkite kremais ar tepalais, kurių sudėtyje yra spirito, kuris gali sudirginti ir pažeisti jautrią odą.
 • Netrinkite, nekasykite ar kitaip netraumuokite lazeriu paveiktos odos.
 • Bent porą dienų depiliuotoms vietoms veido srityje vietoms nerekomenduojama atlikti pilingo ar naudoti agresyvesnę kosmetiką. Veido priežiūros procedūras galima daryti tik pasitarus su procedūrą atliksiančiu specialistu.
 • Nenaudokite vitaminų, aliejų skatinančių plaukų augimą.

Paprastai specialistai suteikia rekomendacijas, ką galima naudoti ir ko reikėtų vengti po procedūrų. Geriausia odą drėkinti geliais su alaviju, kuris ne tik nuramina, bet ir skatina gijimą.

Ar plaukelių šalinimo lazeriu procedūra yra saugi?

Daugelis lazerinės depiliacijos neišbandžiusių žmonių vis dar įsitikinę, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra nesaugus ar galintis pakenkti visam organizmui, tačiau tai yra mitas.

Veikimo metu, lazeris paleidžia tik vieną šviesos bangą (diodiniai lazeriai skleidžia 810nm bangą), kuri prasiskverbia būtent į tą vietą, kur jis nukreiptas. Tai reiškia, kad aplinkiniai audiniai visiškai nepaveikiami ir absoliučiai nežalojami.

Diodinis lazeris Laser Sapphire ® veikia 808 arba 810 nm bangos ilgiu. Tai reiškia, kad didesnio ilgio bangos leidžia giliau prasiskverbti į odą, išvengiant odos epidermyje esančio melanino, taip užtikrinant, jog tiesiogiai yra paveikiamas plauko folikulas.

Tai padeda išvengti odos pažeidimų ir pigmentacijos pokyčių, kurie gali atsirasti naudojant kitokio tipo lazerius, kurių bangos trumpesnio ilgio.

Laser Sapphire ® diodinis lazeris puikiai veikia šiurkščius bei tamsius plaukus, todėl rekomenduojamas nugaros ar bikinio zonos plaukų šalinimui.​

Beje, verta pabrėžti, kad po depiliacijos diodiniu lazeriu oda nesausėja, o odoje aktyviai pradeda gamintis kolagenas ir elastanas.

Kada geriausia atlikti plaukų šalinimo lazeriu procedūras (metų laikas)?

Skirtingai nei kitais, diodiniu lazeriu Laser Sapphire ® plaukų šalinimas yra galimas net ir vasarą, nes po procedūros nereikia ilgai saugotis, praktiškai po kelių dienų jau galima gyventi pilnavertį gyvenimą. Tačiau net ir čia yra keli niuansai.

Siekiant pašalinti visus nepageidaujamus plaukelius, prireikia ne vienos procedūros. Tarp jų atlikimo turi būti bent kelių savaičių pertrauka. Tai reiškia, kad jei depiliaciją pradėsite vasarą, kaži ar šiltuoju metų sezonu spėsite pasidžiaugti gražia, lygia ir be plaukų oda. Tad norint išties efektyvių rezultatų būtent vasaros sezonui, veiksmų rekomenduojame imtis jau iš rudens.

Ar visiems skiriamas vienodas procedūrų skaičius?

depiliacija lazeriu

Procedūrų skaičius priklauso nuo daugelio faktorių. Kai kam užtenka vos 5 apsilankymų, o kitas turės užsukti pas mus ir iki 10 kartų.

Viskas priklauso nuo to, kaip lazeris veikia plaukelius, kurie pas kiekvieną žmogų pasižymi pačiomis įvairiausiomis savybėmis. Skiriasi jų storis, spalva, kokioje augimo fazėje plaukeliai yra.

Tad jei procedūrą išbandęs jūsų pažįstamas žmogus teigia, jog jam reikėjo tiek ir tiek seansų, visiškai nereiškia, kad tiek pat užteks ir jums. Kiek jų prireiks, matysis paties kurso metu. Specialistas jus apie tai informuos.

Pirmą kartą atlikus plaukų šalinimą lazeriu, sekančios sesijos paprastai yra planuojamos maždaug kas 4, 6 savaites, tačiau vėl gi, detalesnį planą padės paruošti salono specialistės stebinčios kaip sėkmingai šalinimas lazeriu vyksta jūsų atveju.

Beje, viena iš dažnai daromų klaidų ta, kad vos po pirmos ar poros procedūrų pamačius efektą taip apsidžiaugiama rezultatu, kad nusprendžiama, jog jau gana ir nebeatliekamas visas procedūrų kursas.

Tačiau vertėtų atminti tai, kad galutinai nesunaikinti plaukelio folikulai atsikuria. Tai reiškia, kad plaukai labai greitai atauga, todėl vėl tenka pradėti viską iš naujo. Kas sukelia ne tik nemažą nusivylimą, bet ir ženkliai padidina finansinę investiciją į nepageidaujamų plaukų šalinimą.

Tad jeigu jau pasiryžote investuoti į lazerinę depiliaciją, atminkite, jog norint pasiekti geriausių rezultatų, ji turi būti atliekama vykdant visą procedūrų kursą.

Ar plaukelių galima atsikratyti šimtu procentų ir visam laikui, ar vis dėlto vienas kitas vis tiek ataugs?

Kad lazeriu plaukeliai bus pašalinti 100 proc. ir visam laikui, garantuoti išties neįmanoma. Kadangi kiekvieno žmogaus fiziologiniai duomenys skiriasi, todėl ir lazerinė depiliacija visus veikia skirtingai.

Tačiau net ir tokiais atvejais, atlikus visą procedūrų kursą, garantuojame, jog lygia ir glotnia oda džiaugsitės išties ilgai. O apsilankymo pas specialistą gali prireikti vos kartą metuose ar net kartą per porą metų. Ir tai, tik profilaktinei procedūrai.

Ar bikini srities lazerinę depiliaciją galima atlikti mėnesinių metu?

Nors moters menstruacijų ciklas šiuolaikinėje visuomenėje nebėra tabu, vis tik šiomis kritinėmis dienomis plaukelių šalinimą reikėtų atidėti vėlesniam laikui. Tai ir dėl elementarių higienos normų, ir dėl padidėjusio jautrumo bikini zonos srityje.

Kokių kūno sričių lazerinę depiliaciją klientai renkasi dažniausiai?

Nors diodiniu lazeriu Laser Sapphire ® nepageidaujamus plaukelius galima šalinti praktiškai nuo viso kūno (išskyrus aplink akis), tačiau yra kelios populiariausios sritys, kurias dažniausiai pageidauja depiliuoti mūsų klientai.

Moterų dažniausiai depiliuojamos vietos: kojos, pažastys, veidas, rankos, bikini zona.

Tarp vyrų populiari barzdos, krūtinės, nugaros, kaklo, pilvo bei pažastų lazerinė depiliacija.

Ar po procedūros plaukelius galima tik skusti, ar galima rauti pincetu, šalinti vašku?

Kadangi vienu metu lazeriu nepašalinami visi plaukeliai, nieko nuostabaus, kad iki kito seanso nepašalintieji atauga. Tarp procedūrų privalo būti mažiausiai bent kelių savaičių pertrauka, vadinasi natūralu, jog niekam nesinorės visą šį laikotarpį vaikščioti plaukuotomis kojomis, pažastimis ar bikiniu.

Prireikus (jei iki kitos procedūros laukia ilgesnis nei mėnesio laikotarpis) plaukelius šalinti galima tik skustuvu. Išrovus plauką su šaknimi (bet kuriuo būdu) lazerinės depiliacijos procedūros pradedamos iš naujo, nes vėl sutrikdoma plaukų augimo fazė, o visas plauko įgertas karštis tiesiog pašalinamas jį išrovus. Kad galima būtų atlikti lazerinę depiliaciją, plaukeliai turi būti nuskusti peiliuku.

Jei po kelių procedūrų nesimato net minimalaus rezultato, ar reiškia, kad lazeris man netinka?

Nors tokios situacijos naudojant diodinį lazerį itin retos, žinoma, tai gali būti ženklas, kad lazerinė epiliacija jums netinka. Tačiau vis tik skubėti nereikėtų.

Svarbu pirmiausia su specialistu išsiaiškinti ar tikrai buvo tinkamai pasiruošta procedūrai, laikytasi visų nurodymų bei rekomendacijų po procedūrų. Taip pat kiek laiko praėjo po paskutinės procedūros. Kuri vieta buvo paveikta lazerio. Ir kitus panašius, bet ne mažiau svarbius niuansus.

Atminkite, kad jei nesilaikysite visų specialisto nurodymų bei rekomendacijų, lazerinė depiliacija gali būti neefektyvi.

Kada atlikti lazerinę depiliaciją nerekomenduojama? Rizikos grupėse esantys asmenys

Net jei ši procedūra tikrai saugi, tam tikrais atvejais geriau jos atsisakyti arba atidėti, kad nesukeltumėte papildomų sveikatos problemų. Kartais geriau rinktis kitokius plaukelių šalinimo metodus.

Mūsų salonuose depiliacijai skirta moderni lazerinė įranga yra visiškai nekenksminga, tačiau atlikti tokio tipo depiliacijos procedūrą nerekomenduojama arba draudžiama:

nėščiosioms ir žindančioms moterims;

 • onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms;
 • rimta cukrinio diabeto forma sergantiems žmonėms;
 • hormoninius, autoimuninius sutrikimus turintiems žmonėms;
 • odos ligomis (psoriazė, egzema, herpes infekcija) sergantiems asmenims;
 • žaizdas, nudegimus ar kitus odos pažeidimus turintiems asmenims;
 • kraują skystinančius ir fotosensibilizuojančius vaistus vartojantiems asmenims.

Galimi procedūros šalutiniai poveikiai

plaukų šalinimas lazeriu Kaune

Ko tikėtis po depiliacijos procedūros? Kai kuriems klientams neatsiranda jokių nemalonių pojūčių, tačiau kitiems gali pasireikšti:

 • dilgčiojimas;
 • paraudimas;
 • pigmento pokyčiai.

Visos šios odos reakcijos yra laikinos ir paprastai praeina po 2-3 dienų. Bet kokiu atveju depiliuojant lazeriu jūsų oda dirginama žymiai mažiau, nei skutant, depiliuojant vašku ar kitomis priemonėmis.

Jau vien tai, jog procedūros su lazeriu atliekamos nepalyginamai rečiau nei kitokios procedūros yra puiki dovana jūsų odai.

Lazerinės depiliacijos procedūrų istorija

Nepageidaujamų plaukelių nuo kūno šalinimas žmonėms pažįstamas dar nuo senovės Egipto laikų. Jau tada lygi ir glotni oda buvo laikoma siekiamybe, grožio etalonu. Per didelis plaukuotumas taip pat sukurdavo sąlygas didesniam prakaitavimui, todėl plaukelius anų laikų žmonės šalindavo dar ir dėl higieninių sumetimų.

Tačiau iki XX a. pabaigos visi depiliacijos metodai suteikdavo tik laikiną efektą ir procedūras tekdavo vis kartoti. Reikalai pasikeitė, kai atsirado elektroepiliacija, o vėliau ir lazerinės technologijos. Jas imta taikyti pačiose įvairiausiose pramonės, medicinos ir mokslo srityse – taip pat ir grožio procedūrose.

Šis plaukų šalinimo būdas pasaulyje pradėtas naudoti dar 1990 metais, todėl pati technologija yra gerai išvystyta iki šių dienų. Buvo pastebėta, jog lazeris gali ne šiaip pašalinti plaukelius, bet ir sunaikinti jų folikulus (šakneles iš kurių ir išauga plaukai).

Kol kas tai yra vienintelė technologija, leidžianti pašalinti plaukus pusiau permanentiniu būdu (ilgam laikui) – būtent todėl ji tampa vis populiaresnė tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Be to, lazerinė depiliacija nėra tokia skausminga, kaip plaukelių išrovimas ir ne tokia dirginanti odą kaip nuolatinis jų skutimas.

Ilgą laiką rinkoje karaliavo  Aleksandrito lazeris, išskiriantis 755 nm šilumos energijos bangą, tačiau pažengus technologijoms buvo pereita prie žymiai didesnį efektyvumą garantuojančio diodinio pavidalo lazerio, skleidžiančio 808 nm ilgio bangą.

Toks lazeris paremtas visa moksline ir technologine patirtimi ir sukurtas su tikslu būti kaip įmanoma efektyvesniu.

Kuo lazerinė depiliacija pranašesnė už kitus plaukelių šalinimo būdus?

plaukų šalinimo lazeriu specialistė

Veikiausiai daug kas sutiks, kad nuolat šalinti nepageidaujamus plaukelius atsibosta. Šaltuoju metų laiku ne vietoje ir ne laiku išlindęs plaukas reikalų stipriai nesugadins, tačiau vasarą juk daug kas norime tiesiog mėgautis saulės ir šilto oro malonumais, o ne vargti su plaukų šalinimu.

Ypač žmonėms, kurių kūno plaukuotumas didesnis tai sukelia daug nepatogumų. Dažnai skutama oda gali sudirgti, būna, kad atauginėjantys po depiliacijos plaukeliai įauga į odą, o jų šalinimas vašku skausmingas.

Plaukų šalinimas lazeriu – tai visai kito lygio grožio procedūra, kuri leidžia turėti lygią odą be visų jau paminėtų nemalonumų, todėl galite pamiršti posakį, jog grožis reikalauja aukų.

 • Procedūra nėra skausminga, jos metu gali būti jaučiamas nežymus dilgčiojimas. Praėjus individualų plaukelių šalinimo lazeriu procedūrų kursą, pasiekiamas ilgalaikis efektas.
 • Retsykiais atliekant palaikančias procedūras glotnia oda galima džiaugtis ne vienerius metus, ar net visą gyvenimą.
 • Jokių įaugusių plaukelių, paraudimų ar išbėrimų. Tai bene geriausias pasirinkimas žmonėms, turintiems jautrią odą, todėl negalintiems šalinti plaukelių kitais būdais.
 • Šiuo būdu plaukelius saugiai galima šalinti nuo viso kūno.
 • Modernius lazerius galima efektyviai pritaikyti bet kokio jautrumo odai ir bet kokios spalvos plaukeliams.
 • Palankus kainos ir kokybės santykis. Nors plaukelių šalinimas kitais metodais ir kainuoja pigiau, bet tai sukuria nemažai vargo bei dažnai dirgina odą. O juk išbertos sudirgintos odos gydymui taip pat reikalingos tam tikros priemonės, už kurias tenka susimokėti.

Beje, šį depiliacijos būdą itin gerai įvertino stiprioji lytis. Į plaukuotumą linkę, tačiau lygios švarios odos norintys vyrai tokiai procedūrai ryžtasi žymiai noriau, nei, pavyzdžiui, depiliacijai vašku, o peiliukais skusti didesnių odos plotų apskritai nemato prasmės.

Šią procedūrą dažnai renkasi žmonės, kuriems svarbi estetinė kūno odos išvaizda, higiena (jei plaukuotumas itin didelis, oda smarkiau prakaituoja ir gali atsirasti nemalonus kvapas), arba norintys pagerinti sportinius pasiekimus (pavyzdžiui, plaukikams didelis plaukuotumas sukuria pasipriešinimą „slystant“ vandeniu).

Populiarūs, bet klaidingi mitai apie lazerinę depiliaciją

Kaip ir kiekviena naujovė, taip ir pasirodę depiliacijai skirti lazeriniai prietaisai buvo apipinti įvairiais pasakojimais ir mitais, kurie net jei ir labai gyvybingi, bet ne visada teisingi. Žinote, kokie populiariausi?

1. Tai pavojinga sveikatai

Ne, nepavojinga. Mūsų salonuose naudojami lazeriai nėra jokie ginklai. Jie sukonstruoti taip, kad šviesos bangos nukreipiamos būtent į plaukelių šaknis ir tik trumpam laikui, todėl pažeisti aplinkui esančios odos ar kažkaip susižaloti nėra jokių galimybių. Iš tikrųjų, odai tai net naudinga, kadangi ji sušildoma, todėl suintensyvėja kolageno gamyba.

Lazeris veikia po oda esančias plaukų šakneles, tačiau visai nepažeidžia odos paviršiaus, todėl jūs išvengiate galimų infekcijų, bėrimo ar įauginėjančių plaukų.

3. Tie patys lazerio parametrai visiems odos tipams

Tikrai ne – juk kiekvieno žmogaus odos fototipas skirtingas. Atėjus į saloną jums visų pirma bus nustatytas odos fototipas, pagal kurio rezultatus specialistai pritaikys būtent jums tinkamus lazerio parametrus.

4. Tai „vasarinės“ procedūros

Daug kas vis dar galvoja, jog depiliaciją lazeriu geriausia atlikti šiltuoju metų laiku, nes juk būtent tada ne vietoje styrantys plaukeliai labiausiai gadina vaizdą ir kelia nepasitenkinimą. Taigi šylant orams pats laikas į grožio saloną jų atsikratyti, ar ne? Jei kalbame apie lazerinę depiliaciją, tai toks nusistatymas nėra teisingas. Šių procedūrų tikrai reikės ne vienos, todėl viską geriau pradėti dar tada, kai vasara nė nekvepia, kad garantuotai spėtumėte įgauti nepriekaištingą išvaizdą. Be to, neseniai depiliuotą odą verčiau kurį laiką pasaugoti nuo saulės.

5. Galima numatyti konkretų procedūrų kiekį

Būtų labai patogu, jei visiems pakaktų tiek pat depiliacijos procedūrų, tačiau viskas labai individualu ir priklauso nuo kliento odos tipo, plaukelių spalvos ir kitų fiziologinių savybių. Todėl kai kam pakaks 5 kartų, o kai kam ir 10 procedūrų ar daugiau .

6. Tai sukelia skausmą

Plaukelių šalinimas moderniu lazeriu neskausmingas, o procedūros metu naudojama speciali šaldymo technologija, todėl galite justi nežymų dilgčiojimą (kai kurie žmonės ir to nejaučia).

7. Plaukeliai pašalinami iškart

Ne, vienos procedūros tikrai nepakaks, nors gali būti, kad ir po jos jau galėsite džiaugtis pastebimais rezultatais. Dalis plaukelių būna ramybės būsenoje ir lazeris negali jų paveikti, tačiau po kurio laiko jie „atsibunda“ ir išlenda.

 

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302