Veido depiliacijos paslaugos

veido depiliacijos paslaugos

Procedūros eiga:

Prieš atvykstant į procedūrą galite pasidaryti odos šveitimą ir naudoti odos drėkinamąsias priemones.

Plaukas turi būti ataugintas ne trumpesnis nei 2 mm. Procedūros metu epiliuojamas plotas dezinfekuojamas, tuomet į kiekvieno plauko folikulą įvedinėjamas plonas zondukas, tam kad folikuluose esančias plaukų augimo zonas paveikti impulsu.

Elektroepiliacija paveikti plaukai išimami, todėl nereikės laukti kol patys iškris. Pašalinus nepageidaujamus plaukelius oda dezinfekuojama, nuraminama specialiom priemonėm.  

Priežiūra tarp procedūriniu laikotarpiu:

Keletą dienų po procedūros nuepiliuotą plotą dezinfekuoti, tepti specialiom priemonėm (drėkinančiom, tinkančiom pažeistai odai, pvz.: bepantenu, pantenoliu, ArgoSept Hidrokoloidiniu geliu).

Po procedūros nuepiliuotą plotą reikės saugoti nuo tiesioginių UV spindulių dvi savaites. Tą pačią dieną vengti odą šlapinti vandeniu. Lankytis pirtyse, sportuoti nepatartina bent porą dienų.

Procedūrų kursas:

Veido zonoje klientai/-ės labai dažnai epiliuojasi virš lūpos esančius plaukelius, smakro zonoje, taip pat pasmakrė, skruostai, bakimbardai, antakiai, netgi mėgstama tobulinti galvos plaukų augimo liniją, ar sprando vietoje esančius nereikalingus plaukelius.

Ūseliams  skiriama ne ilgesnė 30 min procedūra,  per šį laiką pašalinami ryškiausi plaukeliai. Jeigu ūseliai niekada nebuvo epiliuojami didelė tikimybė, kad prireiks 2 – 3 elektroepiliacijos procedūrų. Jeigu norėsite pašalinti netgi pačius ploniausius, trumpiausius plaukelius (gyvaplaukius), tuomet reikės daugiau procedūrų. Jeigu nebūs atauginta daug plaukelių vizito metu, procedūrų skaičius gali išaugti.

Veido zona labai jautri hormonams (ypač smakro, pasmakrės sritis), todėl šioje vietoje plaukai labai gyvibingi, linkę atauginėti, todėl į procedūras reikės pavaikščioti intensyviau, pvz kas savaitę ar dvi (pagal poreikį), ir tai gali tęstis 2-3 mėnesius, o vėliau vizitų skaičius ir jų trukmė mažės, nes su kiekviena procedūra plaukelių ataugs vis mažiau, ir jie taps silpnesni, šviesesni, ne tokie pastebimi, kol galų gale negrįžtamai sunyks ir Jūsų nebetrikdys.    

Kodėl reikia procedūrų kurso, o neužtenka vienos procedūros?

 1. Elektroepiliacija geriausiai paveikia folikuluose esančias plaukų augimų zonas anageno fazėje (augimo fazė), deja šioje fazėje yra dalis plaukų, kadangi yra dar katageno ir telogeno fazės.
 2. Niekuomet nebūna 100 % išsaugusių plaukų vienu metu. Plaukai kurių nesimato procedūros metu, negalime paveikti elektroepiliacijos būdu. Kadangi plaukai turi savo augimo-miego ciklą, jie gali susiformuoti ir išaugti netgi po kelių mėnesių ar vėliau. Žinoma, daugiausia plaukų pašalinama per pirmąsias procedūras, jeigu jiems leidžiama ataugti prieš elektroepiliacijos procedūras.
 3. Individualios organizmo savybės. Plaukų ataugimo procentas po procedūros priklauso nuo organizmo savybių, pvz. hormonų fono, odos regeneracinių savybių. Procedūros eigą netgi įtakoja būdai, kuriais buvo šalinami plaukai, nes dėl depiliacijų vašku plaukų šaknelės išsikraipo, todėl sunkiau tokius folikulus paveikti elektroepiliacija.
 4. Reikia žinoti, kad odoje yra daug plaukų folikulų, tačiau dalis jų būna neaktyvių, bet jų aktyvumą gali išprovokuoti veiksniai keičiantys hormonų balansą, pvz įvairios ligos, klimaksas, nėštumas, hormoniai vaistai, kremai. Tokiais atvejais plaukų folikulai kurie nebuvo paveikti elektroepiliacija gali bet kada išauginti plaukelius.

Taigi, dėl visų šių pagrindinių priežasčių, negalima pasakyti kiek tiksliai reikės procedūrų, kad pasiekti norimą rezultatą, tačiau dažniausia prireikia nuo 5-6 kartų epiliuoti tą patį odos plotą.

Kaina:

Priklausys nuo procedūros trukmės, o procedūros trukmė priklauso nuo: plaukelių skaičiaus, jų šaknelės formos, gylio, storumo, plaukų tankio, jautrumo impulsui, odos savybių, pvz., jei oda sausesnė ar labiau suragėjusi sunkiau patekti į plauko folikulą, jeigu oda labai jautri, linkusi į pigmentacijas tokiais atvejais dirbama su labai mažo galingumo srovele, todėl galutiniam rezultatui pasiekti reikės daugiau procedūrų.

Beabejo jei plaukai tamsesni lengviau juos pastebėti ir pataikyti į jų šaknelę, bet elektroepiliacijos metodu šalinami bet kokios spalvos plaukai netgi žili, kadangi pigmentas neįtakoja procedūros efektyvumo. Kantrybės ir laiko tikrai reikia skirti elektroepiliacijos procedūroms, bet jokia kita epiliacija negali duoti rezultatų visam gyvenimui .

Kiekvieną kartą epiliuojamas plotas užima mažiau laiko, taigi mažiau išlaidų ir laiko reikia skirti pakartotinoms procedūroms. Po vienos ektroepiliacijos procedūros plaukeliai atauga gerokai plonesni, kartojant procedūrą pasiekiami rezultatai kuriais galėsite džiaugtis likusį gyvenimą.  Kainų tarifai pagal trukmę suskirstyti kainyne.

Kontraindikacijos:

 • ūminės ir lėtinės odos ligos;
 • varikozės liga (procedūros atlikimo vietoje);
 • sunkios hipertoninės ligos ir išeminės širdies ligos formos;
 • infekciniai susirgimai;
 • piktybiniai odos dariniai;
 • kai kurios hepatito formos;
 • širdies stimuliatorius;

Plačiau apie sveikatos aspektą ir kitą svarbią salono informaciją galite rasti čia

Prieš ruošdamiesi elektroepiliacijos procedūrai turite būti įsitikinę ar jūsų kūnas tam pasiruošęs. Atsiklauskite dermatologų, ar tokio pobūdžio veiksmai jums yra leistini.

Susidomėjau. Ką daryti toliau?

Nedelskite ir  kreipkitės į salono EPIL odos priežiūros ekspertus, asmeninei konsultacijai. Čia galėsite ne tik užduoti jums rūpimus grožio klausimus, tačiau ir aptarti kitus procedūra susijusius klausimus plačiau.

Registruotis procedūrai

Veido depiliacija

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302