Veido depiliacijos paslaugos

Veido depiliacija

Veido depiliacija – daug laiko bei finansinių išteklių reikalaujantis darbas, tačiau juos galima panaikinti visiems laikams, jau šiandien.

Džiugu pranešti, jog jau yra galimybė pasinaudoti pasaulyje puikiai žinomu ir inovatyviu būdu, padėsiančiu atsikratyti nereikalingais plaukeliais visam gyvenimui, tai – veido depiliacija elektros impulsais.

Taip, supratote teisingai.

Registruotis procedūrai

Pristatome, salone EPIL siūlomą ir dar Lietuvoje ne itin gerai žinomą, elektroepiliacijos paslaugą. Tai –  puiki alternatyva tradiciniams skutimosi metodams padėsianti atsikratyti plaukelių amžiams.

Plačiau apie paslaugą skaitykite čia >>

Elektroepiliacija – tai nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo bet kurios, kad ir jautrios kūno srities, naudojant ne odą braukiančius peiliukų ašmenis, ar svilinantį vašką, o moderniomis technologijomis paremtą, elektrinių impulsų metodą.

Čia – nereikalingi plaukai ant veido taps praeitimi, o jūsų gyvenimas ne tik pasidarys lengvesnis, tačiau kartu jūs jausitės labiau patrauklesni sau ir aplinkiniams žmonėms.

Elektroepiliacija veido depiliacijos metodas. Ar įmanoma pasiekti efektyvių rezultatų?

Turbūt galvojate, jog plaukelių šalinimas visam laikui nėra įmanomas ir tai yra tiesiog skambi frazė pritraukti žmogaus dėmesiui.

Klystate.

Lyginant su įprastais plaukelių skutimo metodais, elektroepiliacija yra geriausias būdas norint atsikratyti nereikalingų plaukelių visam laikui.

Registruotis procedūrai

Dažnai siūlomos depiliacijos priemonės jautrioms kūno sritims t.y pažastims, veidui ar bikinio sričiai yra susijusios su kremų naudojimu ar tam tikros kūno vietos vaškavimu.

Nors gali pasirodyti, jog rezultatas yra pasiektas per trumpą laikotarpį, pašalinti plaukeliai greitai atauga, dažnai tankesnioje formoje ir kelia dar daugiau nemalonumų. Procedūrą reikia kartoti vėl, o tokiu būdu be jokio reikalo yra išleidžiama dar daugiau pinigų.

Taigi, kodėl nepasirinkus tikrai veiksmingos ir greitos plaukų šalinimo priemonės už nedidelę kainą?

Procedūros kainų sąrašą rasite čia

Elektroepiliacijos veikimo principas

Elektroepiliacinės procedūros metu,  plonoje adatėlėje esančių elektros impulsų sukeliama šiluma veikia ne tik paviršinius plaukus, tačiau ir jo folikulą arba šaknelę, kadangi jį tiesiogiai pasiekia. Tai reiškia, jog plaukas, pašalinamas pilnai, be galimybės ataugti.

Žinoma, mažai tikėtina, jog užteks vienos procedūros, pilnai padarysiančios jūsų veido odą glotnią ir nepriekaištingą.

Norint užtikrinti proceso pasisekimą ilgainiui, yra būtinas, mažiausiai 3 procedūrų ciklas galėsiantis pilnai išvalyti veidą ir užtikrinti, jog poveikis odai buvo toks kokio ir tikėtąsi ir plauko šaknelė buvo pilnai panaikinta.

Grožio salonas EPIL jums siūlo būtent tai.

Jeigu jūs svarstote apie galimybę pašviesinti ūsiukus bei apskritai, svajojate panaikinti tokio pobūdžio plaukelius virš lūpos ar aplink ją, visiems laikams, galite būti garantuoti puikiais rezultatais, paveikiant norimą sritį vos kelis kartus.

Čia galite pažiūrėti procedūros galeriją

Savaime aišku, vėliau beliks tik džiaugtis rezultatais ir savo pasirinkimu, užuot skirę nuolatinius laiko bei finansinius resursus nepageidaujamų plaukelių naikinimui ir kompleksavę dėl savo odos trūkumų, jūs džiaugsitės pasirinkę praktiškiausią variantą.

Elektroepiliacijos proceso privalumai

Ilgalaikis, efektyvus ir praktiškas sprendimas.

Pasikartosime dar kartą. Tai – puiki galimybė panaikinti nenorimos srities plaukus amžiams.

Galėsite pamiršti varginančią depiliaciją su nuolatos jums įbrėžti pasiruošusiais peiliukais, kreivai ir tankiai po skutimo atauginėjančius plaukus, keliančius bėdų dėl išvaizdos ar net higienos.

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog šis, nuo 1875m. tobulintas plaukų šalinimo metodas gali būti ženkliai efektyvesnis jeigu jis bus tinkamai atliktas.

JAV Dermatologų draugijos atstovas Robert Richards remdamasis per 13 metų tarpą surinktais duomenimis apie elektroepiliaciją, kalbėjo jog šios metodikos priklauso nuo to kaip tinkamai bus atlikta pati procedūra.

Norint maksimalaus efektyvumo, jums procedūras atliekantis asmuo turi puikiai išmanyti kaip adatėle reikėtų pasiekti tam tikros srities šakneles, žinoti kiek laiko ir kokia srove šakneles paveikti.

Pagrindinė priežastis dėl ko savo profesionalų paslaugas siūlome jums, yra mūsų pajėgumas jums užtikrinti geriausius rezultatus ir atsiperkančią kokybę.

Susisiekite su mumis šiandien ir įsitikinsite patys

Juk lygi ir švari oda maloni kiekvienam, tiesa?

Saugus ir neskausmingas, tačiau ne visiems.

Jokiu neišsigąskite šios procedūros dėl jos nestandartinės metodikos. Proceso metu naudojami impulsai tėra elementarūs elektros signalai kurie šilumos srovės pavidalu yra perduodami kūnui į norimą vietą.

Kadangi viena depiliacijos sesija užtrunka vos keliolika minučių, jūs net nepastebėsite nedidelio elektrinės adatėlės dirginimo. Taigi, čia nėra rizikos pažeisti odą ar nuplikyti ją karštu vašku. O geriausia dalis? Progresą matysite jau po pirmo karto.

Žinoma, nepagalvokite jog būsite prileidžiamas prie tam tikro pavojaus savo kūnui, prieš tai tinkamai neinformuotas apie galimas neigiamas proceso pasekmes.

Dalis atvejų kuomet tokios procedūros atlikimas nėra galimas:

    • Sergant lėtinėmis, ūminėmis odos ligomis
    • Nėštumo metu
    • Esant jau prieš tai pažeistai odai toje srityje, odos infekcijai
    • Turint širdies problemų, ar jeigu asmuo naudoja širdies stimuliatorių.

Plačiau apie sveikatos aspektą ir kitą svarbią salono informaciją galite rasti čia

Prieš ruošdamiesi elektroepiliacijos procedūrai turite būti įsitikinę ar jūsų kūnas tam pasiruošęs. Atsiklauskite dermatologų, ar tokio pobūdžio veiksmai jums yra leistini.

Susidomėjau. Ką daryti toliau?

Nedelskite ir  kreipkitės į salono EPIL odos priežiūros ekspertus, asmeninei konsultacijai. Čia galėsite ne tik užduoti jums rūpimus grožio klausimus, tačiau ir aptarti kitus procedūra susijusius klausimus plačiau.

Registruotis procedūrai

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302