Atsikratykite nepageidaujamų plaukų visam gyvenimui!

Elektroepiliacija – vienintelis kliniškai patvirtintas metodas pasaulyje leidžiantis nepageidaujamus kūno plaukelius visiškai pašalinti. Atsikratykite jų visam gyvenimui!

„Epil“ salono specializacija – profesionali elektroepiliacija Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, leisianti pamiršti nuolatinis vargus skutantis ar atliekant tokias procedūras kaip depiliacija vašku ar depiliacija cukrumi. Šis metodas leidžia visiškai saugiai pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo bet kurių kūno vietų, visam laikui.


Kokių rezultatų galite tikėtis, atlikus elektroepiliacijos procedūrų kursą?

 • Elektroepiliacija paveikti plaukeliai bus pašalinti visam laikui, todėl nebebus skutimosi ar trumpalaikės depiliacijos vargų.
 • Oda bus glotni ir švelni, jos grožio negadins nuolat ataugantys plaukeliai
 • Jūsų odai nebereikės kankintis ir kęsti diskomfortos dėl nuolatinių trumpalaikių odos grožio procedūrų.
 • Jokių uždegimų, paraudimų, spuogelių tose vietose kur augdavo plaukai
 • Laisvė ruošiantis tokioms veikloms kaip pirtys, baseinai, lepinimasis saulėje, netgi atviresnės aprangos nešiojimas, nes nebereikės galvoti apie kūno plaukuotumą
 • Elektroepiliacija yra geriausias pasirinkimas norint atsikratyti plaukelių turinčių šviesų toną, kurių negali paveikti lazeris ar IPL
 • Puikus pasirinkimas atlikti plaukų šalinimą elektroepiliacijos metodu prieš planuojantis daryti tatuiruotes
 • Nebereikės galvoti apie depiliacijas, ruoštis ir planuoti joms savo laiką, finansus
 • Jums liks daugiau laiko mėgstamiems užsiėmimams
 • Jokių kompleksų dėl nepageidaujamų plaukelių
 • Jokių odos patamsėjimų, kurie matosi dėl po oda esančių plaukelių

DĖMESIO! Kojų epiliacijai viena papildoma valanda nemokamai! Plačiau, akcijų puslapyje >>

 

Tiesiog tobulas plaukelių šalinimo būdas, jokių įaugusių plaukelių, jokių spuogelių


 • Rezultatas matosi jau po pirmo karto
 • Jokios ilgai sudirgintos odos
 • Efektas visam gyvenimui
 • Galima šalinti plaukelius nuo bet kurios vietos: veido, rankų, bikini srities…
 • Nenaudojamos jokios cheminės priemonės
 • Procedūrą galima taikyti visiems odos tipams ir bet kokio pigmento plaukams
 • Procedūrą atlieka patyrę specialistai, todėl procedūros atliekamos profesionaliai


Registruotis procedūrai:Kaip vyksta elektroepiliacijos procedūra?

Plonas zondukas įvedamas į plauko folikulą, kad jį paveiktų elektros impulso skleidžiamu karščiu ir tokiu būdu suardytų plauko folikule esančią jo augimo zoną, tuomet plaukas išimamas todėl nereikia laukti kol plaukai patys iškris.

Atlikus reikiamą skaičių procedūrų, elektroepiliacija, kaip grožio procedūra, užtikrina, jog plaukų šalinimas yra yra atliekamas visam gyvenimui ir jie niekada nebeatauga!

Kodėl elektroepiliacija yra vienintelis būdas pašalinti plaukelius visam gyvenimui?

Elektroepiliacija, kaip plaukų šalinimo metodas, buvo sukurtas dar 1875 metais ir daug metų tobulinta, todėl galima vienareikšmiškai pasakyti, kad tai pati efektyviausia nepageidaujamų plaukelių šalinimo procedūra pasaulyje.

Priešingai nei depiliacijos vašku, cukrumi ar elementarus skutimasis, plaukų šalinimas šios grožio procedūros dėka yra užtikrinamas visam gyvenimui, todėl glotni ir švelni oda bus garantuota. Ši procedūra neturi jokio ilgalaikio šalutinio poveikio žmogui, nesukelia alerginių reakcijų.

JAV maisto ir vaistų valdyba (FDA) ir Amerikos medicinos asociacija pripažįsta elektroepiliaciją kaip vienintelę techniką, kuria įmanoma pašalinti plaukus visam laikui, kadangi visiškai suardomos plaukų folikulų struktūros išauginančios plaukelius. Elektroepiliaciją mūsų salone atlieka tik kvalifikuotos specialistės su kosmetologiniu, medicininiu išsilavinimu. Dirbama su aparatūra Apilus xCell Pro iš Kanados.

Koks pasiruošimas reikalingas prieš ir po elektroepiliacijos procedūros?

Prieš elektroepiliacijos procedūrą reikėtų:

 • Nuo 4 iki 12 savaičių reikėtų vengti plaukelių šalinimo metodų tokių kaip depiliacija vašku ar cukrumi, galima tik apsiskusti ar patrumpinti plaukelius žirklutėmis.
 • Bent porą savaičių nesideginkite tiesioginėje saulėje, nesilankykite soliarumuose, kitaip tariant – vengti UVA/UVB spindulių.
 • Stenkitės nevartoti kofeino ir šokolado gaminių
 • Dieną prieš elektroepiliacijos sesiją sudrėkinkite kūno odą tam skirtomis priemonėmis
 • Tam, kad plaukelių šalinimas galėtų būti atliekamas, jų ilgis turėtų būti nuo 2 iki 5mm.

Po elektroepiliacijos procedūros reikėtų:

 • Tinkamai sudrėkinti ir dezinfekuoti odą kurioje buvo atlikta elektroepiliacija. Jei ant odos matote nedidelius šašus, tai yra visiškai normalu ir leiskite jiems gyti natūraliai.
 • Bent porą dienų reikėtų vengti sportuoti, lankymosi pirtyje, kosmetinių priemonių naudojimo toje vietoje.
 • Bent dvi savaites vengti UVA/UVB spindulių, tai yra lankytis soliarumuose ar degintis saulėje.
 • Jokių būdu nekombinuoti kelių plaukų šalinimo būdų, kol atliekate elektroepiliacijos ciklą. Galima tik apsiskusti ar apkirpti.
 • Nenaudokite priemonių kurios gali paskatinti plaukus ataugti – aliejų, vitaminų ir kitų priemonės.

Kiek trunka viena elektroepiliacijos sesija ir kokio procedūrų ciklo reikės?

Standartinė elektroepiliacijos procedūra gali trukti nuo 15 minučių iki 3 valandų. Iš esmės vienos sesijos trukmė priklauso nuo kelių pagrindinių dalykų:

 1. Kokios plaukų šalinimo procedūros buvo atliekamos prieš tai
 2. Anksčiau naudotų depiliacijos priemonių
 3. Plaukelių šaknies gylio, jų storio ir tipo
 4. Bendro srities plaukuotumo.

Kaip pavyzdį galime paimti pažastų srityje atliekamą tokio tipo epiliaciją. Čia viena sesija trunka apie 2-3 valandas, kadangi tai yra viena iš sudėtingesnių sričių plaukams šalinti ir paveikti kiekvieno iš jų folikulą zondu. Vėliau procedūra yra kartojama po 4 savaičių.

Verta žinoti, jog kiekvieno kartojimo metu procedūros laikas vis trumpėja apie 30 procentų, kol galiausiai plaukai tam tikroje srityje yra visiškai pašalinami.

Kokio procedūrų ciklo reikės jau galės atsakyti tik tą išmanantis specialistas kuris įvertins jūsų situaciją ir savomis akimis matys vykstantį progresą po kiekvienos sesijos. Paprastai prireikia iki 5 procedūrų tokiu atveju, jei plaukai tam tikroje srityje niekada nebuvo depiliuojami ar skutami ir pavyksta pasiekti norimą rezultatą.

Tiesa, jeigu plaukai aktualioje srityje jau buvo atliekama epiliacija ir ne vieną kartą, prieš atliekant elektroepiliaciją reikia atauginti kiek įmanoma daugiau plaukų toje srityje. Tik tokiu būdu bus užtikrinamas maksimalus procedūrų efektyvumas. Prie to pačio verta paminėti, jog ši procedūra gali būti atliekama tik esant plauko augimo arba anageno fazei.

Ar plaukelių šalinimas tokiu būdu bus skausmingas?

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, nes bendras diskomforto lygis priklausys nuo keleto pagrindinių faktorių.

Visų pirma kokį diskomfortą jausite priklausys nuo jūsų bendros tolerancijos skausmui. Kai kuriems žmonėms skausmingas atrodo, kad ir antakių pešiojimas, tuo tarpu kitiems, net ir pasidaryti tatuiruotę jautriausiose kūno vietose atrodo vienas juokas.

Antras svarbus dalykas yra pasirinktas elektrepiliacijos metodas. Pažanga šiuolaikinėse technologijose klientams leidžia rinktis iš tradicinės elektrolizės metodo bei termolizės būdo kuriame naudojamos kiek kitokios metodikos plaukeliams šalinti. Kas geriausia bus būtent jūsų plaukams galės pasakyti tik kvalifikuota salono specialistė.

Trečias faktorius bus ir pats pasiruošimas procedūrai. Minėjome jau prieš tai, kaip svarbu tinkamai tai padaryti, tačiau reikėtų atsižvelgti ir į bendrą savo kūno būklę. Moterims aktualu įvertinti menstruacinius periodus, kurių metu kūnas fiziškai būna ypač jautrus. Taip atsižvelkite į tai ar šiuo metu vartojate vaistus kurie veikia fizinę ar emocinę būklę. Čia vėl gi gali patarti specialistė, kuri pasakys ar jums verta atlikti tokią procedūrą šiuo metu.

Galiausiai ar procedūra bus skausminga priklausys ir nuo pačių specialisčių kvalifikacijos tame salone kur jums bus atliekama elektroepiliacija. Profesionalios elektrologės atliekamos procedūros metu, klientas jaus tik zondo leidžiamą impulsą, kas nekelia didžiulio diskomforto. Salone “Epil” dauguma klientų nesunkiai gali išbūti net kelių valandų plaukų šalinimo seansus, tačiau, žinoma, tai nėra tokia procedūra kurios metu visiškai atsipalaiduosite.


Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302