Pažastų depiliacijos paslaugos

pazastu-depiliacija-vilniuje

Pažastų depiliacija – tai reguliarių pastangų reikalaujantis darbas. Taip pat kaip ir rankų ar kojų skutimas, ši procedūra reikalauja kruopštumo, norint turėti higienišką ir puikiai atrodantį kūną.

Laimei, yra galimybė pažastų priežiūrą paversti itin paprastu dalyku ir mėgautis glotnia oda – amžinai.

Taip. supratote teisingai. Grožio salonas EPIL pristato elektroepiliaciją – plaukų šalinimo metodą panaikinantį plaukelius iš norimos vietos visiems laikams.

Tai – ne tik alternatyva tradiciniams skutimosi metodams, tačiau ir sprendimas nežinantiems ką daryti, kad pažastys būtų gražios.

Garantuojame, jog nereikalingi plaukeliai taps praeitimi, o šią paslaugą kartu rekomenduosite išbandyti ir kitiems.

Registruotis procedūrai

Elektroepiliacija – pažastų skutimui. Kaip pasiekti rezultatų?

Dažniausi pasirinkimai pažastų skutimui būna peiliuku, vašku ar kremų pagalba. Tačiau, ko gero, pastebėjote ir patys, jog plaukeliai po jų atauga pakankamai greitai, o be to, jie negražūs ir nėra glotnūs.

Su elektroepiliacija – to nebus.

Dar XIX a. Sukurtas metodas yra puikiai žinomas daugumoje užsienio šalių, kaip būdas atsikratyti nereikalingų plaukų iš itin jautrių kūno vietų.

Mūsų minėta frazė, jog plaukeliai yra šalinam visam laikui, nėra tiesiog skambi reklaminė frazė dėmesiui pritraukti. Vos po kelių procedūrų ciklo jūs atsikratysite jų visam gyvenimui.

Taigi, kodėl nepasirinkus veiksmingo metodo, kuris, nors nėra populiarus Lietuvoje, yra puikiai žinomas visame pasaulyje, kaip greitas ir efektyvus plaukų šalinimo metodas?

Plačiau apie paslaugą galite skaityti čia>>

Elektroepiliacija. Jos veikimo principas

Šios procedūros metu, elektros impulsų pagalba, yra pašalinami ne tik paviršiuje esantys plaukeliai, tačiau ir plauko šaknelė (folikulas). Tai yra padaroma plonos adatėlės pagalba, kuri gali laisvai pasiekti, bet kurios srities plaukų šaknis.

Tai reiškia – jog plaukas yra pašalinimas pilnai, be galimybės ataugti.

Žinoma, kadangi pažastų sritis yra itin jautri, būtų sunku teigti, kad visus galutinius rezultatus matysite po pirmo karto. Mūsų salono grožio ekspertai, šiai sričiai rekomenduoja minimalų – 3 procedūrų ciklą.

Tokiu būdu, jūs būsite užtikrinti, jog plaukelių šalinimas bus tikrai sėkmingas. O rezultatais galėsite džiaugtis likusį gyvenimą.

Elektroepiliacijos pavyzdžius galite pamatyti mūsų galerijoje>>

Elektroepiliacijos privalumai. Pranašumai prieš kitus metodus.

 • Lankstumas – šis metodas tinka bet kokiam odos tipui. Daugiau jokių kompleksų dėl pažastų bei kitų, jautrių kūno vietų priežiūros.
 • Greitis – Keliolika minučių truksianti procedūra pašalins pirminius plaukelius iš nepageidaujamos kūno srities ir leis matyti pirminius rezultatus.
 • Ilgaamžiškumas – Kaip ir minėjome prieš tai, elektroepiliacija – rezultatai visam gyvenimui. Jau po pirmosios 15min. procedūros matysite pirminius rezultatus, na o po pilno ciklo, ir galutinius. Pamirškite nuolatinį galvojimą apie tai, kaip prižiūrėsite save.
Registruotis procedūrai

Elektroepiliacijos kaina

Procedūros kaina priklauso nuo labai paprasto faktoriaus – laiko. Kadangi mūsų salonas vertina tiek jūsų, tiek savo laiką – siūlome vos 15 minučių truksiančią vienkartinę procedūros sesiją. Jos kaina – 17eur.

Pirminiai rezultatai matysis iškart, o kaip ir minėjome prieš tai, po 3 procedūrų ciklo galima tikėtis ir galutinių. Žinoma, kiek truks ciklas kiekvienam asmeniui, tiksliai pasakyti negalime, kadangi tai priklauso nuo pačio asmens situacijos.

Ciklo trukmė priklauso nuo tos srities plaukuotumo, jautrumo bei žmogaus pageidavimų. Tai, savaime lems ir didesnę galutinę šalinimo darbų kainą.

Procedūros kainų sąrašą rasite čia >>

Kūno priežiūra po procedūros. Ko negalima daryti?

Bent kelias dienas po procedūros, reikėtų būti labai atsargiems prižiūrint savo odą. Po plaukelių šalinimo, oda tampa jautresnė, kartu turi būti skirtas didesnis dėmesys jos liaukų priežiūrai. Svarbiausia – užtikrinti, jog oda liks sausa ir neprakaituos.

Po plaukelių naikinimo negalima:

 • Šlapinti tos srities odos (maudytis)
 • Užsiimti aktyvia fizine veikla
 • Lankytis soliariumuose, ar degintis atviroje saulėje.

Jūsų sveikata – mūsų salono aukščiausias prioritetas. Vadinasi, yra net keletas atvejų kuomet ši procedūra nėra galima dėl sveikatos priežasčių. Keletas atvejų, kuomet griežtai draudžiama atlikti elektroepiliacijos procedūros

 • Ūmios odos ligos
 • Nėštumas
 • Žaizdos, infekcijos ir kiti odos sužeidimai
 • Naudojant širdies simuliatorius
 • Nėštumo metu

Plačiau apie sveikatos aspektą rasite informacijos mūsų DUK sekcijoje>>

Susisiekite su mumis

Turite daugiau klausimų dėl procedūros? Susisiekite su mumis el. Paštu, telefonu ar tiesiog pateikę užklausą čia – svetainėje. Atsakysime į visus ir neaiškumų nepaliksime.

Mūsų įmonės kontaktų puslapis>>

Registruotis procedūrai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

19 + 18 =

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302