Vyrų depiliacijos paslaugos

vyrų depiliacijos paslaugos

Veiksmingiausia Vyrų Depiliacija – Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Grožio centras „Epil“ užtikrina visiškai saugias ir neskausmingas depiliacijos paslaugas vyrams, kadangi jie yra vieni iš mūsų pagrindinių klientų grupių.

Norite efektyviai prižiūrėti savo plaukelius, atrodyti visada puikiai bei ieškote specialistų galinčių atlikti vyrų depiliaciją šalia jūsų? Mus rasite visuose trijuose Lietuvos didmiesčiuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Ilgametė darbo patirtis  ir nuolatinis mūsų komandos specialisčių tobulėjimas mums leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės depiliacijos lazeriu ir elektroepiliacijos paslaugas vyrams, šalinant plaukelius ilgam laikui.

 

Paslaugų geografija

Vilnius

VILNIAUS salonas

Paslaugos: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija.

Metodai: Plaukų šalinimas lazeriu Vilniuje ir Elektroepiliacija Vilniuje

Depiliacijos centras Vilniuje  adresu: Žygio g. 90, Šiaurės miestelis

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Vilniuje: kontaktų puslapį →

Kaunas

KAUNO salonas

Paslaugos: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija.

Metodai: Plaukų šalinimas lazeriu Kaune ir Elektroepiliacija Kaune.

Depiliacijos centras Kaune  adresu: M. Daukšos g. 29-1, Carolina Make Up Studio

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Kaune: kontaktų puslapį →

Klaipėda

KLAIPĖDOS salonas

Paslaugos: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija.

Metodai: Plaukų šalinimas lazeriu Klaipėdoje ir Elektroepiliacija Klaipėdoje.

Depiliacijos centras Klaipėdoje adresu: S. Šimkaus g. 7

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Klaipėdoje: kontaktų puslapį →

Klientams dažnai kyla įvairių klausimų dėl lazeriu atliekamos procedūros. Todėl pateikiame aktualiausią informaciją, kuri galbūt pravers ir jums.
 

Mūsų įmonės kontaktų puslapis>>

Registruotis procedūrai

D.U.K. apie Vyrų depiliaciją

veido depiliacijos paslaugos

Kuo skiriasi plaukelių šalinimas elektroepiliacijos būdu nuo vyrų depiliacijos atliekamos lazeriu?

Elektroepiliacija ir depiliacija lazeriu yra du visiškai skirtingi plaukelių šalinimo būdai, tačiau abu padedantys panaikinti nereikalingus plaukelius ilgam laikui.

Depiliacija lazeriu vyrams, nereikalingų plaukelių padės atsikratyti iki 2 metų laikotarpiui. Elektroepiliacija, tuo tarpu, juos leis panaikinti visam gyvenimui.

Ką būtina žinoti prieš ir po šių procedūrų atlikimo?

Norint, jog būtų pasiekti efektyvūs plaukų šalinimo rezultatai, patariame laikytis tam tikrų principų.

Visų pirma, artėjant vizitui depiliacijos centre, rekomenduotume bent keletą dienų nesilankyti soliariume, vengti deginimosi saulėje bei neatlikinėti depiliacijos vašku, toje kūno vietoje kurioje planuojate plaukų šalinimą.

Tiesa, prieš atvykstant į saloną, būtinai pasitrumpinkite plaukelius skustuvu jums aktualioje vietoje.

Taip pat kurį laiką po atliktos procedūros rekomenduojame vengti odos dirgiklių, deginimosi ar soliariumo.

Ar vyrų depiliacija gali turėti šalutinių poveikių?

Taip, depiliacija lazeriu vyrams gali pasireikšti tam tikru šalutiniu poveikiu. Apie tai informuos mūsų salono specialistės.

Tačiau šalutinės reakcijos – pakankamai retas dalykas ir ši procedūra yra visiškai saugi bei nepažeidžianti žmogaus odos.

Vyrų depiliacija salone „Epil“

vyrų elektroepiliacija

Atsikratyti nereikalingų plaukelių – aktualus dalykas daugeliui žmonių. Nors anksčiau įprastai šia procedūra užsiimdavo tik moterys, dabartiniais laikais, vis daugiau vyrų taip pat pradeda rimtai žiūrėti į savo kūno priežiūrą šiuo aspektu.

Žinoma, šalinti plaukelius namuose skutant juos peiliukais ar atliekant depiliacijos vašku procedūrą atima nemažai laiko, reikia nuolat pirkti reikalingas priemones, na o rezultatai, pripažinkime, yra tik trumpalaikiai.

Grožio salonas „Epil“, tuo tarpu, siūlo ilgalaikius sprendimus vyrams – plaukų šalinimą lazeriu ir elektroepiliaciją.

Tam, kad išsklaidyti visas abejones dėl šių metodikų saugumo, efektyvumo ir kad apskritai būtų aiškiau kaip tokia depiliacija vyrams yra atliekama, žemiau aprašysime pagrindinius aspektus apie jas.

Ką privalu žinoti kiekvienam klientui prieš pradedant šias procedūras?

Jei niekuomet nesate buvę depiliacijos salone atlikti vienos iš šių procedūrų, savaime suprantama, jog jums gali būti nemažai neaiškumų apie tai kaip vykdomos depiliacijos lazeriu ir elektroepiliacijos procedūros ir jų kursas.

Apie tai šioje sekcijoje ir pakalbėsime.

Visų pirma, jums bus būtina profesionali konsultacija kurios metu ne tik plačiau sužinosite apie šias procedūras, tačiau kartu ir savo plaukelių bei odos tipą, ar galimos jūsų organizmui kontraindikacijos ir t.t.

Mūsų salono specialistės – aukščiausios kvalifikacijos profesionalės kurios jau daugelį metų dirba plaukelių šalinimo srityje. Jos ne tik atsakys į visus jūsų klausimus, tačiau kartu pakonsultuos dėl jums aktualios plaukelių šalinimo procedūros, nesvarbu ar tai būtų nugaros plaukų, kojų, rankų ar veido depiliacija.

Prieš atliekant elektroepiliaciją

Elektroepiliacijos procedūra pasižymi tuo, jog jos metu kiekvienas tam tikros srities plaukelis yra paveikiamas individualiai.

Zondas atliekantis plaukelių šalinimą, specialiu šiluminiu impulsu paveikia plauko šaknelę kitaip dar vadinamą folikulu, taip užtikrinant, jog plaukelis yra pilnai pašalinamas. Verta pabrėžti, jog prieš jos atlikimą, mūsų salono specialistės privalo nustatyti jūsų odos ir plaukelių tipą.

Tuomet, pereinama prie pačios procedūros aptarimo su specialiste, kiek apsilankymų prireiks ir pan.

Prieš atliekant depiliaciją lazeriu

laser sapphire ls1200

Depiliacija lazeriu yra atliekama padengiant aktualią vietą specialaus gelio sluoksniu ir braukiant per ją lazeriu.

Čia pasiruošimas procedūrai iš esmės bus toks pat. Nustačius jūsų odos ir plaukų tipą, specialistė su jumis aptars pačią procedūrą ir nusakys, kokio ciklo jų prireiks efektyviausiems rezultatams pasiekti.

Kaip atliekama depiliacija vyrams skirtingose kūno zonose?

Kaip minėjome prieš tai, tiek depiliacija lazeriu, tiek elektroepiliacija mums leidžia ilgam laikui pašalinti nereikalingus plaukelius. Vis dėl to, abi šios procedūros radikaliai skiriasi viena nuo kitos.

Šioje sekcijoje aprašysime abiejų šių procedūrų pagrindinius aspektus. Tiesa, verta žinoti, jog nesvarbu kurią iš jų pasirinksite, jos puikiai tiks šalinti bet kokios kūno srities plaukus, ar tai būtų tamsius, šviesius ar žilus plaukus.

Plaukų šalinimo elektroepiliacijos būdu eiga

Nedaugelis tai žino, tačiau elektroepiliacija yra vienintelis visame pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas kuris šalina plaukelius nuo tam tikros kūno vietos visam gyvenimui.

Taip, kalbame apie daugiau niekada nebeataugsiančius plaukelius ir tobulai atrodantį kūną kuriuo žmogus galės džiaugtis visam laikui.

Kartu, nereikės švaistyti savo laiko skutantis, ar atliekant depiliacijos vašku procedūras, o galų gale ir galėsite atsisakyti ir išlaidų trumpalaikio skutimosi priemonėms.

Grįžtant prie pačios procedūros eigos, visų pirma reikėtų gerai pagalvoti kokios srities plaukelius jūs norite šalinti, ar tai būdų nugaros, rankų, kojų, veido ar dar kitos. Nuo srities priklauso ne tik eiga, tačiau ir reikalingų procedūrų ciklo ilgis.

Kalbant apie elektroepiliaciją atliekamą rankoms bei rankos, verta žinoti, jog paprastai plaukeliai pradedami šalinti nuo apatinės blauzdų srities, einant iki šlaunų.

Tankus rankų, kojų ar nugaros plaukuotumas lemia tai, jog elektroepiliacijos procedūros čia trunka kiek ilgiau, o dažnai reikės ir ilgesnio procedūrų ciklo norint pasiekti norimus rezultatus. Tiksliai kiek viskas truks, žinoma, galės atsakyti tik su jumis dirbantis specialistas.

Kalbant veido depiliaciją kuri yra viena iš populiariausių plaukų šalinimo sričių vyrų tarpe, procedūra vyks panašia eiga. Specialistei dezinfekavus sritį su kuria bus dirbama, elektroepiliacijos zondas keliaus prie kiekvieno plaukelio veikdamas jo folikulą, taip užtikrinant, jog visos srities plaukeliai yra pilnai pašalinti.

Žinoma, čia darbas vyks kur kas greičiau nei šalinant kojos, rankų, nugaros ar pažastų srities plaukus, dėl kur kas mažesnio plaukuotumo.

Plaukų šalinimo lazerinės depiliacijos būdu eiga

Jei jus labiau domina depiliacija lazeriu vyrams, tuomet verta žinoti, jog čia procedūra vyksta kur kas greičiau palyginus su elektroepiliacija, nesvarbu apie kokią sritį eitų kalba.

Taip yra todėl, nes procedūros iš esmės yra skirtingos. Kur elektroepiliacijos zondukas veikia kiekvieną plaukelį individualiai, lazeris keliaudamas per odą veikia visą jos sritį.

Kitas svarbus skirtumas – skirtingi abiejų procedūrų rezultatai. Kaip sakėme prieš tai, depiliacija lazeriu plaukelius pašalina ilgesniam laikotarpiui, tuo tarpu elektroepiliacija leidžia atsikratyti jų visam gyvenimui.

Tam, kad oda visuomet atrodytų nepriekaištingai, lazerinę procedūrą būtina kartoti kas maždaug 6 mėnesius, kadangi plaukeliai vėl ataugs.

Atliekant procedūrą, aktuali kūno vieta yra sutepama specialiu geliu kuris ne tik padeda efektyviau lazeriui veikti, tačiau kartu ženkliai sumažina žmogaus jaučiamą diskomfortą. Tuomet specialistė atlieka savo darbą stengdamasi pašalinti kaip įmanoma daugiau srities plaukelių.

Priklausomai nuo depiliuojamos vietos, viena plaukų šalinimo sesija trunka nuo 5 iki 30 minučių.

Kaip prižiūrėti kūną tarp procedūrų?

Norint pasiekti geriausią rezultatų ir sumažinti šalutinių poveikių riziką, depiliacija vyrams reikalaus tinkamos savo odos priežiūros tarp procedūrų.

Kaip minėta, taip pat prieš atliekant depiliaciją lazeriu ar elektroepiliaciją, bent keletą savaičių reikėtų vengti tiesioginės saulės spindulių, soliariumų, naudoti kremus įdegiui.

Kartu, labai svarbu, jog plaukelius kiek patrumpintumėte dar prieš atvykstant į saloną. Tokiu būdu tiek epiliacijos zondas, tiek lazeris galės veikti maksimaliu efektyvumu.

Jau po procedūros, taip pat rekomenduotume kelias dienas vengti soliarumų, pirčių ar deginimosi, vien dėl to, jog oda bus žymiai jautresnė. Kadangi oda taip pat gali kiek parausti, nepamirškite pasirūpinti jos sveikata.

Kodėl neužteks vienos depiliacijos sesijos, o reikės procedūrų ciklo?

Nors pirmieji rezultatai matys iškart po atlikto elektroepiliacijos ar depiliacijos lazeriu sesijos, norint užtikrinti maksimalų efektą, bus būtina atlikti bent keleto procedūrų ciklą.

Taip yra dėl labai paprastos priežasties.

Kiekvienas plaukelis turi skirtingą savo formavimosi ciklą, todėl pašalinti juos visus iš pirmo karto yra tiesiog neįmanoma.

Kiek jų pavyks pašalinti iš pirmo karto ir kiek kartų plaukeliai ataugs priklausys nuo žmogaus organizmo, vieniems jų užtenka mažiau, o kitiems reikia daugiau. Taigi, jeigu norite išties gero rezultato, rekomenduotume atlikti visą jų ciklą.

Ar yra situacijų kuomet depiliacijos lazeriu ar elektroepiliacijos atlikti negalima?

vyrų plaukų šalinimas lazeriu

Taip. Nei depiliacijos lazeriu nei elektroepiliacijos atlikti negalima jei:

  • Sergate hepatitu
  • Naudojate širdies stimuliatorių
  • Oda turi žaizdų ar yra infekuota
  • Sergate lėtinėmis odos ar širdies ligomis

Ir kitais atvejais.

Svarbu: Dar prieš atliekant šias procedūras, būtinai pasikonsultuokite su savo gydytoju ir mūsų salono specialistėmis, tam, kad įsitikinti ar depiliacija jums bus saugi.

Nuo ko priklauso vyrų depiliacijos kaina?

Kiek tiksliai kainuos viena procedūra priklausys nuo jūsų situacijos, tačiau pagrindiniai faktoriai yra:

  1. Sesijos trukmė – dirbant su didelio plaukuotumo sritimi, specialistei teks ilgiau dirbti palyginus su mažo plaukuotumo sritimi.
  2. Plaukuotumo – kaip minėjome, didesnis plaukuotumas reikš daugiau darbo ir ilgesnę sesiją.
  3. Plaukelių savybės – skirtingi žmonės turės skirtingo tankumo, storio ir gylio plaukelius.
  4. Odos savybės – kiekvieno žmogaus oda į šalinimą reaguos kitaip, todėl čia atitinkamai gali keistis reikalingų procedūrų ciklo trukmė.
  5. Kiek sesijų prireiks – kaip sakėme, maksimalus rezultatas bus pasiektas tik visiškai panaikinus visus srities plaukelius ir praėjus pilną ciklą. Tai taip pat lems kainą.

Pabaigai

Supažindinome su tuo, kaip “Epil” salone yra atliekama vyrų depiliacija.

Jei jums atsibodo vargti su nuolatos ataugančiais plaukeliais, siūlome rinktis elektroepiliacijos arba lazerinės depiliacijos procedūras galinčias pasiūlyti ilgalaikį rezultatą ir puikiai atrodantį kūną.

One Review

  1. Po lazerinės viso kūno depiliacijos viso kurso – 6-8 mėn. nebuvo visai plaukelių. Dabar likę gal 20 %. Dariau ir jau elektroepiliaciją, nes buvo atsiradę ir baltų, kurių anksčiau nebuvo ir neveikia lazeris. Ar Kaune galima panaikinti elektroepiliacijos būdu likusius nepaklusnius plaukelius daugiau pažastų, sprando ir kirkšnio srityse? Atsakyti viešai . Laukiu …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302