Ilgalaikio plaukelių šalinimo mitai

Dažnai mūsų įprastas plaukelių šalinimas vargina. Jie greitai atauga, tampa šiurkštesni ir tamsesni. Procedūros, kurių efektas išlieka ilgiau, yra tikras išsigelbėjimas. Vis dėlto, apie ilgalaikį plaukelių šalinimą sklando ne vienas mitas. Laikas juos sugriauti.
 
Susipažinkite su elektroepiliacija. Tai permanentinis (ilgalaikis) plaukų šalinimo būdas. Į plauko folikulą įvedamas siūlelis arba adatėlė, dėl jos aparato skleidžiamas karštis nukreipiamas tiesiai į plauko šaknį ir ši sunaikinama.
 
Elektroepiliacija yra seniausias ir efektyviausias ilgalaikis plaukų šalinimo būdas, gyvuojantis jau nuo 1875 metų. Ši procedūra ne kartą įrodė savo efektyvumą ir pranašumą prieš kitus epiliacijos būdus. Kadangi metodas naudojamas ilgiau nei amžių, atsirado labai daug istorijų, gandų apie elektroepiliacijos procedūrą bei poveikį. Metas šiuos gandus aptarti ir išsklaidyti abejones.
 
Dauguma mano, jog elektroepiliacija yra labai skausminga. Pati technologija yra tobulinama nuo pat jos atsiradimo, kai ši buvo naudojama tik įaugusioms blakstienoms. Bėgant laikui technologija pradėta taikyti dažniau. Kad procedūra sutrumpėtų, buvo įvedamos kelios adatėlės arba siūleliai vienu metu ir srovė tekėdavo per visus folikulus iš karto, o tai – gana skausminga.
virslupio-plaukeliu-salinimas

Dėl šiuolaikinių technologijų procedūra vyksta greitai ir sklandžiai, o vienam plaukui pašalinti tereikia vos poros sekundžių. Srovės dydis yra reguliuojamas, elektroepiliacijos metodus taip pat galite pasirinkti, Jums patars specialistai. Kruopštus darbas, impulso laikas ir specialisto kvalifikacija padaro elektroepiliaciją ne ką skausmingesnę už kitas procedūras.

pazasties-plaukeliu-salinimas

Dar vienas mitas – randai, jis atkeliavo iš sovietinių laikų, kai aparatų technologijos nebuvo pažangios, o moterys, nenorėdamos kelis kartus jausti skausmo, procedūrų metu prašydavo didžiausios srovės. Būtent taip buvo pažeidžiama oda aplink šalinamus plaukelius ir neretai likdavo randelių. Šiuolaikiniai aparatai leidžia dirbti su minimaliomis srovėmis, nepalikti randelių.

Vieta, kurioje buvo atliekama elektroepiliacija, trumpam parausta, retkarčiais, kai plaukas būna storas arba įaugęs, gali likti šašeliai, kurie išnyksta per kelias dienas. Tikimės, kad mums pavyko išsklaidyti visas abejones dėl elektroepiliacijos ir dabar Jūs drąsiai galėsite išbandyti šią procedūrą. Dėl papildomos informacijos visada galite kreiptis į mūsų specialistus.

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302