Часто задаваемые вопросы

Dažniausiai EPIL klientų užduodami klausimai, atsakymai į juos ir papildoma informacija apie mūsų paslaugas. …


K: Kokios salono darbo valandos?

A:  Salonas dirba pagal išankstinį užsirašymą nuo 10:00 iki 20:00. Registruotis galima telefonu +370 679 80302 nuo 12 val. iki darbo dienos pabaigos.

K:  Kaip atrodo oda po elektroepiliacijos procedūros?

A:  Kadangi visų oda yra skirtinga, tai ir reakcija į procedūrą būna skirtinga. Po elektroepiliacijos procedūros oda būna paraudusi. Esant storiems plaukams ir klientui pageidaujant greičiau jų atsikratyti, procedūra daroma stipresne srove, todėl kelioms dienoms gali likti maži raudoni taškeliai plaukų buvimo vietose ar šašeliai. Nuotraukoje parodyta kaip atrodo pažastis po elektroepiliacijos procedūros.

po_procedros

K:  Kiek laiko trunka elektroepiliacijos procedūra?

A:   Elektroepiliacijos procedūra gali trukti nuo kelių minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo turimo plaukų skaičiaus, jų tankumo, gylio, storio, vietos, kurioje daroma procedūra, kliento norų ir pan. Pvz.: pažastis nuotraukoje buvo daroma 1 val. 25 min.

imag0133

K:  Kiek kartų reikia kartoti elektroepiliacijos procedūras?

A:   Toje pačioje vietoje procedūra kartojama bent tris kartus, kadangi plaukas turi kelias augimo fazes. Kiekvieną kartą kartojama procedūra toje pačioje vietoje vis trumpėja dėl mažėjančio plaukų skaičiaus.

K:  Kodėl tik elektroepiliacija pašalina plaukus visam gyvenimui?

A:  Tik elektroepiliacijos procedūra naikina pačią plauko šaknį, jo folikulą, tuo metu kiti būdai- melaniną, kuris po kurio laiko vėl susiformuoja mūsų organizme.

K:  Ar elektroepiliacija nėra kenksminga, ar nesutrinka prakaito liaukų veikla?

A:  Prakaito liaukos nėra sujungtos su plaukų folikulais, todėl procedūros metu jos nesunaikinamos, prakaitavimo funkcija nepakinta. Odos fiziologija nesutrinka.

K:  Kuo elektroepiliacijos procedūra skiriasi nuo kitų epiliacijos, depiliacijos procedūrų?

A:  Elektroepiliacijos metu sunaikinama ne tik plauko šaknis bet ir jo folikulas, todėl nėra galimybių plaukams ataugti. Kitos plaukų šalinimo procedūros tik išrauna plauko šaknį arba sunaikina plauko melaniną, kuris vėl atsistato, todėl tokias procedūras reikia nuolat kartoti. Atlikus elektroepiliacijos procedūrų kursą, plaukeliai nebeatauginėja.

K: Ar procedūra labai skausminga?

A:  Procedūrą atliekame “Flash” metodu -tai ištobulinta termolizė, kuri trunka tik sekundės dalį. Dėl trumpo poveikio nepasiekiamas skausmo slenkstis, o tai gerokai sumažina nemalonius pojūčius.

K:  Kaip reikia pasiruošti elektroepiliacijos procudūrai?

A:  Plaukelių ilgis ant veido turėtų būti bent 1 – 2 mm., o ant kūno apie 3 mm. Patartina dieną prieš procedūrą pasidaryti pilingą; nesinaudoti soliariumais ar degintis saulėje bent porą savaičių prieš ir po procedūrų.

K:  Kaip prižiūrėti odą po procedūros?

A:  Vietą, kurioje buvo daroma procedūra, būtina dezinfekuoti dezinfekuojamuoju skysčiu, tepti panthenoliu ar bepanthenu, jeigu vieta stipriai prakaituoja – talku. Po procedūros negalima dvi savaites naudotis soliariumais ar degintis saulėje, kad neliktų pigmentinių dėmių. Tą pačią dieną maudytis. Lankytis pirtyse, sportuoti nepatartina bent porą dienų.

K:  Kokiais atvejais procedūra neatliekama?

A:  Procedūros neatliekamos šiais atvejais:

  • ūminės ir lėtinės odos ligos;
  • dekompensuotos cukrinio diabeto stadijos;
  • varikozės liga (procedūros atlikimo vietoje);
  • sunkios hipertoninės ligos ir išeminės širdies ligos formos;
  • infekciniai susirgimai;
  • piktybiniai odos dariniai;
  • stomatologiniai štiftai;
  • ortopediniai endoprotezai;
  • širdies stimuliatorius;
  • nėštumas.
K: Kokiai atvejais plaukeliai gali ataugti po elektroepiliacijos?

A:  Elektroepiliacijos būdu sunaikinama plauko šaknis, svogūnėlis, visas folikukas, tad pats plaukelis daugiau nebeatauga. Tačiau žmogaus organizme yra miegantys plaukai. Nėštumas, stiprūs hormoniniai svyravimai, skydliaukės ligos gali išprovokuoti “pabusti” naujus plaukelius.

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302