Grožis – žmogaus dvasinio augimo vitaminas. (E. Mieželaitis)Registruotis procedūrai Kiekviena moteris turi rūpintis savo kūno grožiu. Net Senovės Egipto laikais buvo labai rimtai žiūrima į grožio procedūras. Pavyzdžiui didelis kiekis plaukų kai kuriose kūno vietose reiškė apsileidimą ir nešvarą. Dėl šios priežasties vyrai retai kada nešiodavo ūsus ar barzdą. O apie tų laikų moterų grožio procedūras galima kalbėti valandų valandas.
Šiais laikais moterys yra labai užimtos ir sunkiai randa laiko ilgoms ir besikartojančioms procedūroms, kuriomis galėjo mėgautis Senovės Egipto moterys. Todėl šiuolaikiniai mokslo ir technologijų atradimai gali pasiūlyti įvairių sprendimų.

Grožio salone Epil jūsų laukia puikiai savo darbą išmanantys ir aukštos kvalifikacijos  specialistai. Teikdami paslaugas naudojame tik aukščiausios kokybės kosmetikos priemones, bei siūlome savo klientams tik efektyviausias paslaugas:

  • Elektroepiliacija. Pati seniausia ir labiausiai pasaulyje vertinama procedūra šalinant plaukus  visam gyvenimui.
  • Elektrokoagulacija. Procedūra, kuri padės Jums kiekvieną dieną jautis puikiai. Nors tai atrodo neįtikėtina, bet po vienos procedūros galėsite džiaugtis pastebimais rezultatais. Elektroaguliacijos procedūros metu pašalinami net smulkiausi matomi kapiliariai.

 

Mūsų puiki komanda tiki, jog atidumas ir dėmesys kiekvienam pravėrusiam mūsų salono duris gali ne tik praskaidrinti nuotaiką, bet ir bent akimirkai padėti pamiršti rūpesčius.
Kviečiame apsilankyti mūsų grožio salone, nes:

  • Procedūros saugios, nepažeidžiančios odos
  • Poveikis ilgalaikis – rezultatas išryškėja palaipsniui ir išlieka ilgam
  • Pritaikytas tiek vyrų tiek moterų odai
  • Procedūras atlieka sertifikuoti specialistai, todėl procedūros bus atliktos profesionaliai

 

Jūsų patogumui dirbame nuo pirmadienio iki šeštadienio pagal išankstinį užsirašymą. Užeikite pas mus, jūs ne tik maloniai praleisite laiką, bet ir gausite profesionalių patarimų.
Mielos moterys Jūs tikrai nusipelnėte atrodyti gražiai ir jaunatviškai. Ateikite, išbandykite visas ilgalaikes procedūras, džiaukitės jomis ir Jums liks daugiau laiko  mėgstamiems užsiėmimams.

Depiliacijos procedūros Vilniuje

Užsiregistruokite procedūrai

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu laiku
Telefonas: El. paštas: * Jums tinkamas laikas *
+370 679 80302